وان پلاس 6 تی، دومین گوشی اندرویدی برتر دنیا در زمینه سرعت پردازش!

در پی رونمایی رسمی از وان پلاس 6 تی در روز گذشته، وب سایت بنچمارک AnTuTu اقدام به انتشار یک اسکرین شات از نتایج تست این گوشی نموده و باید گفت این نتایج بسیار هیجان انگیز به نظر می‌رسند. امتیاز کلی وان پلاس 6 تی در AnTuTu برابر 298,011 بوده که نسبت به مدل استاندارد وان پلاس 6 (289,424) بهبود داشته است. نکته جالب اینکه این اختلاف امتیاز در حالی مشاهده می‌شود که هر دو گوشی از تراشه‌های یکسان استفاده می‌کنند.

ماه گذشته، وب سایت AnTuTu در رده بندی خود، وان پلاس 6 را در رتبه سوم و پس از گوشی‌های ایسوس راگ فون و شیائومی بلک شارک قرار داد. اما وان پلاس 6 تی با بهبود عملکردی که داشته توانسته یک پله صعود کرده و جای شیائومی بلک شارک را در رده دوم سریع‌ترین گوشی‌های اندرویدی جهان بگیرد.

به هر حال بهبود عملکرد وان پلاس 6 تی نسبت به مدل استاندارد تا حدود زیادی مشهود بوده و کسانی هم که موفق شده‌اند در مراسم رونمایی گوشی با آن کار کنند، این موضوع را تأیید کرده‌اند. با نتایجی که این گوشی جدید به دست آورده و توانسته جدول رده‌بندی سریع‌ترین گوشی‌های اندرویدی را دچار تغییر کند، حالا همه نگاه‌ها به هواوی میت 20 اس دوخته شده تا ببینند این پرچمدار جدید با تراشه جدید خود (کایرین 980) چه عملکردی را از خود نشان می‌دهد و آیا می‌تواند دوباره این جدول را با تغییراتی همراه کند یا نه.

لینک کوتاه http://bit.ly/2yC14Cr
منبع gsmarena

تبلیغات

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در هنگام ارسال دیدگاه، آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند.

مطالب مرتبط