تصاویر رسمی وان پلاس 7 تی منتشر شد؛ تغییر شکل ماژول دوربین و رنگ جذاب بدنه

این طور که به نظر می رسد وان پلاس برای رونمایی از پرچمدار جدید خود بسیار عجله دارد! زیرا این شرکت در شرایطی که تنها یک هفته دیگر تا معرفی رسمی وان پلاس 7 تی (OnePlus 7T) در تاریخ 26 سپتامبر (4 مهر) باقی مانده، تصاویری از گوشی را در توییتر منتشر کرده است. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

همان طور که اشاره کردیم این تصاویر در قالب یک پست توییتری منتشر شده اند و همراه با آن ها توضیحاتی اجمالی در خصوص مسیر طی شده برای رسیدن به این سبک طراحی ارائه شده است. همچنین بر این نکته نیز تأکید شده که تمرکز وان پلاس از همان زمانی که اولین مدل عرضه شد، بر روی طراحی جذاب و خاص گوشی ها بوده است.

وان پلاس 7 تی

دو تصویری که امروز منتشر شده، فقط نمای پشتی گوشی را نشان می دهند. با توجه به این تصاویر، قابل توجه ترین تغییری که در وان پلاس 7 تی روی داده، طراحی دایره ای ماژول دوربین آن است که سه لنز دوربین جدید با فاصله های کانونی 17 ، 26 و 51 میلی متر را در خود جای داده است. در زیر این سه لنز نیز یک فلاش LED قرار گرفته است.

این طور که به نظر می رسد، قسمت پشتی بدنه این گوشی کماکان از شیشه مات پوشیده شده و همچنین مانند وان پلاس 7 پرو شاهد استفاده از رنگ آبی به صورت سایه روشن هستیم. احتمالاً طراحی بدنه و رنگ‌بندی آن به گونه‌ای است که مانند مدل “آبی سحابی” (Nebula Blue) وان پلاس 7 پرو، نور به اشکال متفاوتی انعکاس خواهد داشت.

وان پلاس 7 تی

به غیر از این موارد، نمی توان چیز دیگری از تصاویر استنباط کرد و برای کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر رونمایی رسمی گوشی بمانیم. البته هیچ بعدی نیست که مدیران وان پلاس نتوانند این چند روز باقی مانده را هم تحمل کنند و تصمیم بگیرند اطلاعات بیشتری را از پرچمدار آینده خود فاش کنند!

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها