وان پلاس اولین ایرباد بی‌سیم خود به نام «وان پلاس بولتس» را رونمایی کرد

دیروز کمپانی وان پلاس در کنار رونمایی از پرچمدار جدید خود به نام وان پلاس 6، اولین ایرباد وایرلس خود را نیز معرفی کرد. این محصول جدید وان پلاس بولتس (OnePlus Bullets) نام دارد و یک هدفون بسیار جذاب و هیجان انگیز به نظر می‌رسد.

OnePlus Bullets wireless earbuds 600x230 - وان پلاس اولین ایرباد بی‌سیم خود به نام «وان پلاس بولتس» را رونمایی کرد

وان پلاس بولتس که با قیمت 69 دلار روانه بازار خواهد شد از قابلیت‌های مختلفی مانند خاصیت مغناطیسی و ضد آب بودن برخوردار است که باعث شده این هدفون به یکی از لوازم جانبی ضروری وان پلاس 6 تبدیل شود. مغناطیسی بودن این وسیله بدان معنی است که با چسباندن دو سر وان پلاس بولتس به هم، هدفون خاموش شده و آهنگی که احیاناً در حال گوش دادن آن بودید متوقف خواهد شد. برای روشن کردن دوباره آن هم کافیست تا دو سر هدفون را از هم جدا کنید و نکته جالب اینکه آهنگ شما از همان جایی که متوقف شده بود دوباره شروع به پخش شدن خواهد کرد.

بنابراین وان پلاس بولتس برای کسانی که زیاد از هدفون استفاده می‌کنند و مدام مجبورند تا آن را از گوش خود درآورده و دوباره استفاده کنند، یک قابلیت بسیار منحصر به فرد و جذاب دارد. برای جواب دادن به تماس‌های تلفنی هم همین روش کاربرد دارد و کافیست تا دو سر هدفون را از هم جدا کرده و در گوش خود قرار دهید تا مکالمه شما شروع شود، به همین راحتی!

OnePlus Bullets wireless 600x413 - وان پلاس اولین ایرباد بی‌سیم خود به نام «وان پلاس بولتس» را رونمایی کرد

وان پلاس بولتس در کنار هم قابلیت‌های جذاب خود از شارژ سریع هم پشتیبانی می‌کند و بنا به ادعای وان پلاس تنها با 10 دقیقه اتصال آن به شارژر، انرژی مورد نیاز 5 ساعت آهنگ گوش کردن فراهم خواهد شد! وان پلاس بر روی کیفیت صوتی محصول خود تأکید بسیار زیادی دارد و ادعا کرده که این هدفون با پشتیبانی از AptX و قابلیت Energy Tube نویز محیط را کاهش داده و یک تجربه صوتی بسیار هیجان انگیز را به کاربران ارائه خواهد داد.

با اینکه وان پلاس بولتس به همراه وان پلاس 6 رونمایی شد اما امکان استفاده از آن در مدل‌های قدیمی‌تر وان پلاس نیز وجود دارد و کاربران وان پلاس 5 و یا مدل‌های جدیدتر، قادر به استفاده از این هدفون بی‌سیم خواهند بود. همان طور که اشاره کردیم این ایرباد با قیمت 69 دلار در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت و عرضه رسمی آن هم از 5 ژوئن (سه‌شنبه 15 خرداد) شروع خواهد شد.

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.