فلای تودی

عرضه گوشی مقرون به صرفه «وان پلاس نورد» در ماه ژوئیه تأیید شد

عرضه گوشی مقرون به صرفه جدید وان پلاس که ماه‌هاست شاهد انتشار شایعات و اخبار تأیید نشده در مورد آن هستیم، روز گذشته سرانجام به صورت رسمی از سوی شرکت سازنده تایید شد. در ادامه، امروز نیز وان پلاس اعلام کرده که گوشی مذکور در ماه آینده میلادی یعنی ژوئیه وارد بازار خواهد شد.

مدیرعامل وان پلاس، آقای پیت لاو، از طریق پستی در انجمن اینترنتی شرکت وجود چنین دستگاهی را تأیید کرده و به یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام با عنوان onepluslitezthing@ اشاره نموده است. با مراجعه به این اکانت می‌توان دید اولین پستی که قرار داده شده یک کد مورس است که با رمزگشایی آن، کلمه “ژوئیه” به دست می‌آید. به نظر می‌رسد این اولین کد از مجموعه کدهایی است که قرار است هر کدام بخشی از ویژگی‌های کلیدی اولین گوشی مقرون به صرفه واقعی وان پلاس را فاش کنند.

تیزر وان پلاس نورد

شایعات اولیه حاکی از آن بودند که این گوشی جدید وان پلاس 8 لایت (OnePlus 8 Lite) نام خواهد داشت، اما بعداً گفته شد که نام این محصول وان پلاس زد (OnePlus Z) خواهد بود. این در حالی است که اخیراً نیز در اکثر گزارش‌ها به نام وان پلاس نورد (OnePlus Nord) اشاره شده است. به هر حال باید منتظر ماند و دید وان پلاس که روزگاری به عرضه گوشی‌های رده بالا با قیمت پایین مشهور بود، اولین گوشی مقرون به صرفه واقعی خود را با چه نام، مشخصات و البته قیمتی معرفی خواهد کرد.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها