اولین ساعت هوشمند وان پلاس اوایل 2021 عرضه خواهد شد

مدت‌هاست که گفته می‌شود وان پلاس قصد تولید و عرضه ساعت هوشمند را دارد اما این خبر تاکنون به صورت رسمی تأیید اعلام بود. امروز مدیرعامل این شرکت چینی، آقای پیت لاو (Pete Lau)، سرانجام به شایعات پایان داد و رسماً تأیید کرد که اولین ساعت هوشمند وان پلاس اوایل سال آینده میلادی روانه بازار خواهد شد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

توییت امروز آقای پیت لاو پس از آن منتشر می‌شود که در ماه اکتبر اکانت رسمی وان پلاس چند طرح مقدماتی از یک ساعت هوشمند را منتشر کرد که گفته می‌شد در سال 2015 طراحی شده‌اند. بر همین اساس،‌ به نظر می‌رسد پروژه ساخت ساعت هوشمند چندین سال است که در کمپانی وان پلاس کلید خورده و سرانجام در سال 2021 به نتیجه خواهد رسید.

ساعت هوشمند

بر اساس شایعات پیشین، ساعت هوشمند وان پلاس احتمالاً صفحه‌ای دایره‌ای خواهد داشت و البته هیچ جعبی تعجبی نخواهد داشت اگر بسیار شبیه به ساعت ویوو باشد. چرا که هم وان پلاس و هم ویوو تحت مالکیت یک گروه تجاری واحد با نام BBK هستند. البته با وجود شباهت احتمالی ساعت وان پلاس به ساعت ویوو، این دستگاه به احتمال فراوان از پلتفرم اسنپدراگون ویر 4100 استفاده خواهد کرد. در هر صورت، مدت زمان زیادی تا رونمایی رسمی اولین ساعت هوشمند وان پلاس باقی نمانده و به زودی به تمام سؤالات پیرامون این محصول پاسخ داده خواهد شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.