کمپانی Oppo در سال گذشته 50 میلیون تلفن هوشمند فروخته است

وقتی که شما درباره فروشندگان تلفن‌های هوشمند می‌اندیشید بدون شک نام بزرگان این صنعت مانند سامسونگ، ال‌جی، اپل وغیره به فکر شما می‌رسد. یک برند تجاری به نام شیائومی نیز در چین روز به روز گسترش میابد اما به نظر می‌رسد که این برند چینی رقیب سرسختی به نام اوپو پیدا کرده است. بنا به آخرین گزارشات، این کمپانی چینی توانسته است فروش قابل توجهی از تلفن‌های هوشمند خود را در سال گذشته تجربه کند.

گزارش منتشر شده در Trendforce حاکی از ان است که کمپانی اوپو موفق به فروش عظیم 50 میلیون نسخه تلفن هوشمند تنها در طول سال 2015 گردیده است. ظاهراً آنقدر این رقم قابل توجه بوده است که این برند گمنام توانسته هم‌پای برندهای بزرگ و مطرح دنیا محصولات خود را به فروش برساند و خودش را در فهرست 10 شرکت موفق در این زمینه جای دهد. فروش پنجاه میلیون تلفن هوشمند توسط اوپو نشان دهنده آن است که این کمپانی نسبت به سال 2014، چیزی حود 67 درصد رشد خالص داشته است.

این کمپانی امیدوار است تا رشد خود را بتواند در سال جاری نیز ادامه دهد تا بتواند تصویر خوب نقش بسته در ذهن مصرف کنندگان لنز دوربین‌های حرفه ای اوپو را اینبار در تلفن‌های هوشمند خود تکرار کند. از سویی دیگر این کمپانی همچنان قصد دارد تا سیاست برتری کیفیت نسبت به قیمت فوق العاده پایین محصولاتش را ادامه دهد تا بتواند تلفن‌های هوشمند خودش را به طیف وسیع تری از کشور‌های دنیا عرضه نماید.

انتظار می‌رود که تا پایان سال جاری فروش تلفن‌های هوشمند اوپو F1 که چندی پیش با عنوان ” تلفن قدرتمند و ارزان Oppo F1 عرضه شد” به آن پرداختیم، به صورت گسترده تری در کشور‌های مختلف دنیا عرضه گردد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.