گوشی جدید اوپو با صفحه نمایش Waterfall در راه است

نوآوری دیگری از اوپو؛ صفحه نمایش Waterfall با لبه‌های خیلی منحنی

باز هم اوپو و باز هم نوآوری دیگری از این شرکت. اوپو اولین شرکتی بود که نوآوری دوربین سلفی زیر نمایشگر را به اجرا درآورد و اکنون خبرهای جدید نشان می‌دهد که این شرکت در حال آماده کردن صفحه نمایشی با لبه های منحنی 88 درجه و بدون دکمه در سمت چپ است که نمایشگر Waterfall نامیده می‌شود.

این نمایشگر تقریبا نسبت صفحه به بدنه 100 درصد و بریدگی‌های بسیار ریزی در بالا و پایین نمایشگر دارد. تصاویر این صفحه نمایش را برایان شن معاون شرکت در پروفایل شخصی خود در ویبو  به اشتراک گذاشت. چند دقیقه بعد، وبلاگ نویسان مختلف و نمایندگان رسانه ها نیز در رسانه های اجتماعی این فرصت را یافتند تا فیلم ها و گیف‌هایی از تجربه کار با این دستگاه را منتشر کنند.

نمایشگر Waterfall اوپو

صفحه نمایش جدید باریک‌تر از پانل اوپو فایند ایکس (Oppo Find X) است اما تصویری از پشت دستگاه در دست نیست بنابراین نمی‌توان گفت که آیا دکمه هایی وجود دارد یا این فقط یک گوشی با یک پانل OLED منحنی است.

نمایشگر Waterfall اوپو
به نظر می رسد که نوعی رنگ بنفش آبی رنگ است، بنابراین ممکن است یک گوشی هوشمند واقعی باشد که اوپو می‌خواهد تحت نام Find یا Reno آن را معرفی کند. تنها زمان مشخص می‌کند که شرکت گوانگدونگ چه چیزی در سر دارد اما چیزی جز نوآوری خالص از آن‌ها انتظار نمی‌رود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.