تصاویر تازه ای از گوشی جدید Oppo با نام Mirror 5 منتشر شدند

با این که شرکت Oppo اخیرا و در ماه ژانویه گوشی هوشمند Mirror 3 را عرضه کرده بود ولی با این حال به نظر می رسد این کمپانی چینی در نظر دارد تا نسخه جدیدی از این سری را نیز روانه بازار کند. بر اساس عکس هایی که از این گوشی هوشمند اخیرا در اینترنت منتشر شده است، می توانیم نگاه اولیه ای به مشخصات سخت افزاری گوشی هوشمند رده میانی Mirror 5 داشته باشیم.

همانطور که از اسم این گوشی هوشمند بر می آید، Mirror 5 از پنل پشتی آینه ای با طرح های زیبای الماسی استفاده خواهد کرد. اطلاعات مربوط به مشخصات سخت افزاری این گوشی بسیار کمیاب می باشد ولی با این حال به نوشته وب سایت GSMArena، گوشی هوشمند Mirror 5 از 2 گیگابایت حافظه رم و 16 گیگابایت حافظه داخلی بهره مند خواهد بود. همچنین ادعا شده که دوربین پشتی این دستگاه از رابط کاربری اختصاصی شرکت سازنده یعنی +Pure Image 2.0 استفاده کرده و دوربین جلویی آن نیز از قابلیت Beautify 3.0 برخوردار خواهد بود. احتمالا این گوشی از سیستم عامل اندروید 5.1 آبنبات چوبی در هنگام عرضه استفاده خواهد نمود که بنا به سنت Oppo در مورد محصولات اخیر خود انتظار می رود در Mirror 5 نیز از نسخه ویرایش شده اختصاصی Color OS از سیستم عامل اندروید استفاده شود.

Oppo-Mirror-5-02به غیر از پنل پشتی شیشه ای این محصول جدید، نمی توان اطلاعات بیشتری از روی عکس های منتشر شده از آن بدست آورد. با اینکه هنوز ابعاد این گوشی مشخص نشده است ولی به نظر می رسد شاهد عرضه یک گوشی بسیار باریک خواهیم بود. در تصاویر منتشر شده می توان سه کلید در جلوی دستگاه و یک اسپیکر را در پشت دستگاه مشاهده کرد. البته دوربین این گوشی هوشمند نیز در گوشه چپ بالا در پشت دستگاه خودنمایی می کند. اگر چه ظاهر Mirror 5 در تصاویر منتشر شده به گوشی های با بدنه فلزی شباهت دارد ولی با توجه به سایر گوشی های رده میانی منتشر شده توسط Oppo، به احتمال فراوان بدنه این گوشی هوشمند نیز از جنس پلاستیک خواهد بود.

در اطلاعاتی که از این گوشی فاش شده، اشاره شده است که این تلفن همراه در نسخه های 3G و LTE و در حدود 20 فروشگاه مختلف، اواخر این ماه و یا اوایل ماه آینده عرضه خواهد شد. همچنین به نطر می رسد بازار تایوان اولین مقصد این گوشی خواهد بود. به هر حال برای کسب جزئیات دقیق این گوشی هوشمند باید تا زمان رونمایی رسمی آن صبر کنیم. به محض انتشار اطلاعات بیشتر، ما در دیجی رو آن را خدمت شما ارائه خواهیم نمود.

منبع: androidauthority.com

لینک کوتاه http://bit.ly/2puM8kr

نظرات بسته شده است.