قهرمان جدید بازی اورواچ (Overwatch) به سرورهای تست بازی اضافه شد

مدت زمانی بود که شاخه‌ی بازی اورواچ شرکت بلیزارد، به رسم یک سال و نیمه‌ی خود، قبل از معرفی هیروی جدید، سرنخ‌هایی راجع به این که این شخصیت جدید چه کسی می‌تواند باشد، ارائه می‌داد. از مدتی پیش نیز طبق اطلاعاتی که در پایین مشاهده می‌کنید، طرفداران شروع به حدس زدن راجع به این قهرمان جدید کردند. روز پنج‌شنبه، هیروی جدید این بازی که Brigitte نام دارد و دختر یکی از هیروی های بازی، یعنی Torbjorn است، به سرورهای PTR که برای بازیکنان PC در دسترس است، اضافه شد و احتمالا در هفته‌های پیش رو به سرورهای اصلی این بازی اضافه شود. این هیرو را می‌توان اولین شخصیت ترکیبی ساپورت/تانک این بازی دانست.

بریگیت، دختر توربیون، قبلا به عنوان دستیار راینهارت، یکی دیگر از شخصیت‌های بازی ایفای نقش می‌کرد و مسئولیت تعمیر زره و وسایل او را بر عهده داشت. اما هم‌اکنون تصمیم گرفته است که به خط مقدم بیاید و خودش را به عنوان یک جنگجو اثبات کند.

قابلیت‌های او را در عکس پایین ببینید.

 

این قابلیت‌ها به این شرح هستند:

  • Rocket Flail: این در واقع قابلیت حمله‌ی اصلی بریگیت است. سلاح او نوعی گرز است که بازه‌ی بیشتری از سلاح Reinhardt را پوشش می‌دهد و سرعت آن نیز بیشتر است، اما آسیب کمتری به حریف می‌رساند.
  • Repair Pack: این قابلیت که شباهت زیادی به قابلیت پدرش برای ارائه‌ی Armor یه یاران دارد، در واقع به عنوان Heal اصلی او عمل می‌کند و اگر هم تیمی دارای نوار سلامتی کامل باشد، میزان اضافه تبدیل به Armor می‌شود.
  • Whip Shot: این قابلیت یک حمله با بازه‌ی گسترده‌تر رو به جلو است که حریف را رو به جلو پرتاب می‌کند و در واقع بین شما و حریف فاصله ایجاد می‌کند.
  • Barrier Shield: این قابلیت سپر محافظتی بریگیت است که از باقی تانک‌ها منطقه‌ی کوچک‌تری را پوشش می‌دهد که این البته با توجه به این که این هیرو در دسته‌ی ساپورت  قرار می‌گیرد، قابل توجیه است.
  • Shield Bash: زمانی که شما از قابلیت قبلی در حال استفاده هستید، این قابلیت فعال می‌شود و به شما اجازه می‌دهد که با سپر به سمت حریف یورش ببرید و او را Stun کنید.
  • Rally: این قابلیت، قابلیت نهایی یا Ultimate این هیرو است. این قابلیت باعث افزایش سرعت می‌شود و به هم‌تیمی‌ها 90 Armor بر ثانیه ارائه می‌دهد (تا سقف 150)
  • Inspire: این ویژگی، ویژگی Passive این هیرو است که با هر حمله‌ی شما، هم‌تیمی‌ها میزانی از سلامتی خود را به دست می‌آورند.

در کل می‌توان گفت که این شخصیت، با توجه به این‌که دومین شخصیت Melee واقعی بازی بعد از Reinhardt است، کمی با شخصیت‌های جدیدتری که معرفی شده‌اند متفاوت است و این جذابیت آن را دو چندان می‌کند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.