آی پینز

عرضه نسخه رایگان بازی PES 2016 توسط کونامی

بازی Pro Evolution Soccer 2016 و یا به اختصار PES 2016 چندی پیش توسط کمپانی کونامی برای پلتفرم پی سی، کنسول های نسل هفتم و هشتم عرضه شد تا بتواند آمار فروش ضعیف نسخه های قبلی خود را جبران کرده که به این امر رسید و میتواند گفت موفقیت نسبتا چشمگیر را نیز به دست آورد.
اما حالا پس از داغ شدن شایعه عرضه نسخه رایگان بازی فوتبال پر طرفدار Pro Evolution Soccer 2016 برای کنسول‌های PS3 و PS4، اینبار کونامی با صحه گذاشتن بر روی این خبر تایید می‌کند که در ماه آینده یک نسخه رایگان از این بازی را در اختیار کنسول‌های نام برده قرار خواهد داد.
البته به گفته کونامی این تازه ابتدای کار است و هنوز مشخص نیست که در آینده چه اتفاقات دیگری قرار است توسط این کمپانی رخ دهد.
در این نسخه شما می‌توانید با ۷ تیم مختلف شامل تیم‌های ملی برزیل، فرانسه و تیم‌های باشگاهی بایرن مونیخ، رم و.. به بازی دوستانه بپردازید.

به گفته کونامی این نسخه از بازی، به طور کلی مروری بر امکانات کلی بازی است و قصد دارد تا سطح خیره کننده نسخه جدید بازی PES 2016 را به بازیکنان معرفی نماید تا در صورت پسندیدن، بتوانند با پرداخت مبلغی، بازی را از نسخه رایگان به نسخه کامل تبدیل کرده و از تمامی قابلیت‌های بازی لذت ببرند.
از دیگر دلایل عرضه این نسخه رایگان، نمایش بخش ویژه My Club بازی خود است، چرا که در این نسخه رایگان، بخش My Club به صورت کامل وجود دارد و بازیکنان می‌توانند به ساخت تیم ملی یا باشگاهی مورد علاقه خود بپردازند و آن را در روند موفقیت همراهی کنند.

علاوه بر آن کونامی قصد دارد تا تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی خود را نیز به این نسخه رایگان از بازی خود اضافه کند.
همچنین این کمپانی در راستای کسب محبوبیت خود توسط بازیکنان اعلام داشته بود که بسته الحاقی جام ملت های اروپا را نیز به صورت رایگان در اختیار دارندگان PES 2016 قرار خواهد داد که مشخص نیست آیا نسخه رایگان این بازی هم بسته الحاقی جام ملت های اروپا را دریافت خواهد نمود یا خیر !

لازم به ذکر است که نسخه رایگان بازی Pro Evolution Soccer 2016 در تاریخ ۸ دسامبر ۲۰۱۵ برای دو کنسول پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد