لامپ SceneSwitch فیلیپس؛ ابزاری ارزان و هوشمند برای خانه شما

سیستم نورپردازی هوشمند کمپانی فیلیپس با نام Philips Hue یکی از بهترین ابزارهای هوشمندی است که می‌توانید برای خانه خود تهیه کنید و این سیستم برخلاف برخی ابزارهای هوشمند دیگر، کاملاً کاربردی بوده و انتظارات کاربران را برآورده می‌کند. اما اگر نمی‌توانید هزینه بالای تهیه هاب بی‌سیم و لامپ‌های این سیستم را متقبل شوید، نگران نباشید زیرا فیلیپس برای شما هم راه حلی دارد. این شرکت به تازگی اقدام به معرفی لامپ‌های ال ای دی SceneSwitch نموده که می‌تواند به عنوان جایگزینی ارزان‌ قیمت برای سیستم نورپردازی هوشمند Philips Hue محسوب شود.

نصب این لامپ‌ها بسیار ساده است و کافیست تا همانند لامپ‌های رشته‌ای معمولی آن را به بادروم پیچ کرده و سپس کلید را روشن کنید. اما شاید بپرسید ویژگی هوشمند بودن این لامپ چه شد؟ لامپ SceneSwitch دارای سه حالت رنگی مختلف برای شرایط محیطی و دماهای رنگی متفاوت بوده که عبارتند از نور روز، نور سفید ملایم و درخشش گرم. اما نکته جالب در مورد این لامپ هوشمند این است که همه این حالت‌های رنگی با یک کلید قابل دسترسی هستند.

لامپ SceneSwitch فیلیپسبا روشن و خاموش کردن متوالی کلید، حالت رنگی لامپ تغییر می‌کند و اگر به مدت 6 ثانیه لامپ در یک حالت روشن بماند در این صورت آن حالت رنگی را به عنوان پیش فرض در نظر گرفته و از این به بعد هنگام ورود به اتاق و روشن کردن لامپ، در همان حالت رنگی قبل روشن خواهد شد. معمولاً ابزارهای هوشمند خیلی کمی در بازار یافت می‌شوند که استفاده‌ای به این سادگی داشته باشند و لامپ SceneSwitch یکی از نوآورانه‌ترین محصولات هوشمند ارائه شده برای خانه‌ها است. قیمت پایین و حدود 9 دلاری این محصول نیز از دیگر نقاط قوت آن به شمار می‌رود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gizmodo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها