فیلیپس یک ساعت پزشکی هوشمند با عمر باتری 4 روز معرفی کرد

فیلیپس یک ساعت پزشکی هوشمند با عمر باتری 4 روز معرفی کرد

فیلیپس را یادتان هست؟ این غول فناوری معمولا زمانی که هیچ کسی انتظاری از آن دارد در کانون توجه‌ها قرار می‌گیرد.

ما هم مثل بسیاری فکر می‌کردیم این شرکت برای حضور در بازار موبایل هدف و برنامه‌ای خاص ندارد، اما تنها با نگاهی به آخرین محصول آن که یک ابزار پوشیدنی با طراحی و ویژگی‌های منحصر به فرد که همگی آنها  برای نظارت بر سلامتی است در می‌یابیم فیلیپس مثل همیشه با یک فکر نو و عالی وارد میدان شده است. 250 دلار هزینه‌ای است که باید برای این ساعت هوشمند با قابلیت تشخیص ضربان قلب همراه با معیارهای مختلف دیگر مربوط به قلب در کنار نظارت بر فعالیت کلی، کیفیت خواب و موارد جالب دیگر بپردازید. ساعت هوشمند فیلیپس با برنامه بهداشت و سلامت این شرکت با نام HealthSuite که راهکارهای سلامتی را پیشنهاد می‌کند، یکپارچه سازی شده است.

این ساعت هوشمند  از اعتبار بالینی بالایی برخوردار است، سنسور نوری ضربان قلب این دستگاه به خوبی می‌تواند ضربان قلب و دیگر المان‌های وابسته به آن را ثبت و با بررسی زمان‌های ریکاوری و ضربان اطلاعات مفیدی را به مصرف کننده نشان دهد. شما می‌توانید به داده‌های با کیفیت این ساعت هوشمند فیلیپس اعتماد کامل کنید چون این ابزار پوشیدنی به عنوان یک دستگاه پزشکی طراحی شده و در ساخت آن دقت بالایی به کار گرفته شده است.

با یک صفحه نمایش همیشه روشن ساعت هوشمند فیلیپس می‌تواند تا 4 روز روشن بماند. ساعت پزشکی دقیق فیلیپس همچنین با دستگاه‌های اندرویدی و iOS سازگاری کامل دارد. قابلیت دیگری که می‌توان به آن پرداخت ویژگی شارژ 70 درصدی تنها در 30 دقیقه است، از سوی دیگر این ساعت ضد آب و عرق بوده که به همین سبب برای ورزشکاران نیز بسیار کاربردی خواهد بود.

ما دوست داریم بازخورد خریداران را نسبت به ساعت هوشمند فیلیپس ببینیم. در این مدت ما اغلب شاهد ساعت‌های هوشمند با قابلیت‌های مشابه بودیم ولی این بار فیلیپس با قرار دادن معیارهای سلامتی و پزشکی آن هم در سطح بالینی چیزی متفاوت از دیگران و در قالب یک ابزار پوشیدنی شیک ارائه کرده است.