درز تصاویری از محافظ های صفحه نمایش گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس

بر اساس خبرهای منتشر شده گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پلاس سامسونگ در تاریخ 7 آگوست در رویداد Unpacked بعدی سامسونگ در بروکلین نیویورک معرفی خواهند شد. در این رویداد باید منتظر معرفی دو نسخه مختلف از هر یک از این گوشی‌ها باشیم که یکی از آن‌ها قابلیت پشتیبانی از اتصال 4 جی LTE و نسخه دیگر قابلیت پشتیبانی از 5 جی را خواهند داشت.

محافظ صفحه نمایش گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس

اما امروز،سایت IceWorld تصاویری را توئیت کرد که محافظ‌‌ های صفحه نمایش هر دو گوشی را نشان می‌دهد. طبق این تصاویر در واقع یک دوربین سلفی حفره‌دار در وسط صفحه نمایش و یک ماژول دوربین عقب به صورت عمودی در سمت چپ گوشه‌ی بالای قاب پشت گوشی تعبیه شده‌اند که شایعات پیشین را تایید می‌کند.

محافظ صفحه نمایش گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس

هر دو گلکسی نوت 10 سامسونگ (SM-N970 برای مدل 4G LTE و SM-N971 برای نسخه 5G) و گلکسی نوت 10 پلاس (SM-N975 برای مدل 4G LTE و SM-N976 برای نوع 5G) به پلتفرم موبایلی اسنپدراگون 855 در آمریکا و اگزینوس 9825 SoC در دیگر مناطق مجهز خواهند بود.

طبق معمول، پیش فروش این دو گوشی بلافاصله بعد از رویداد آنپکد در بارکلیز سنتر آغاز خواهد شد. سال گذشته گلکسی نوت 10، 15 روز بعد از معرفی رسمی عرضه شد که با همین محاسبات برای امسال می‌توان 22 آگوست را تاریخ احتمالی عرضه این گوشی‌ها پیش بینی کرد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید