Picture2Clock ساعتی زیبا به همراه ویجت قابل شخصی سازی اندروید

asdآیا به نظر شما ساعت ها خسته کننده و یک نواخت هستند؟ در این مطلب قصد داریم تا با معرفی یک ساعت ویژه مخصوص اندروید، نظر شما در مورد ساعت‌ها را عوض نماییم.

Picture2Clock نام اپلیکیشنی است که با در اختیار قرار دادن یک ویجت ساعت، این امکان را در اختیار شما قرار خواهد داد تا به شخصی سازی آن باب میل خودتان بپردازید.

درواقع اپلیکیشن Picture2Clock یک ویجت ساعت است که باعث می‌شود بتوانید از تصاویر مورد علاقه خود در پس زمینه ساعت تلفن اندرویدیتان استفاده نمایید و آن را از یک نواختی دربیاورید. همچنین شما قادر خواهید بود تا از لیست قاب‌های ارائه شده برای این ویجت ساعت، به سلیقه خودتان یکی را انتخاب نمایید.اندازه این ساعت را مشخص کرده و از بین دو نوع ساعت دیجیتالی و یا آنالوگ یکی را جهت استفاده، انتخاب نمایید.

این اپلیکیشن به کاربرانش این امکان را خواهد داد تا چند ساعت را شخصی سازی کرده و ذخیره نمایید هرچند که قابلیت استفاده همزمان از چند ساعت وجود نخواهد داشت که البته به نظر می‌آید که نیازی هم نیست.( در نسخه رایگان این اپلیکیشن کاربران قادر به ساخت 6 ساعت مدنظر خود هستند)

نتیجه گیری: بنابر این اگر شما می‌خواهید که وجود یک ساعت متفاوت را در تلفن اندرویدی خود تجربه کنید، بدون شک اپلیکیشن Picture2Clock می‌تواند با در اختیار گذاشتن انواع گزینه‌های شخصی سازی، شما را در جهت داشتن یک ساعت زیبا و منحصر به فرد یاری خواهد کرد.

هم اکنون می‌توانید اپلیکیشن Picture2Clock را به صورت رایگان از طریق این لینک دریافت نمایید.

منبع appy-geek
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد