آی پینز

بهبود کارایی تلفن اندرویدی شما با این 3 اپلیکیشن !

هزاران اپلیکیشن برای تلفن‌های اندرویدی عرضه شده اند که هرکدام به نحوی ادعا می‌کنند که می‌توانند باعث بهبود کارایی تلفن شما بشوند، ولی در واقع تعداد محدودی از آنها هستند که علاوه بر شعار دادن این امر را انجام می‌دهند.حقیقت امر آن است که این اپلیکیشن‌ها باید با فشار دادن یک دکمه از سوی ما، تمامی مراحل بهبود کارایی تلفن را طی کنند. اما آیا تا چه حد این قضیه به واقعیت نزدیک است؟
دیجی رو در این مطلب قصد معرفی 3 تا از بهترین اپلیکیشن‌ها را دارد که به بهبود کارایی تلفن اندرویدی شما کمک کرده و باعث افزایش سرعت آن در هنگام استفاده می‌شوند.پس وقت را نگذرانده و همین حالا این اپلیکیشن ها را نصب نمایید !

 

com.oasisfeng.greenify_128x128Greenify – مطمئن ترین

Greenify اپلیکیشن‌های شما را به منظور کاهش پردازش زمینه، به حالت زمستانی می‌برد. این حالت زمستانی می‌تواند شمال بیشتر آلارم‌ها، ویجت ها، پیام‌های سرویس‌های پیام رسان و … باشد. ولی درواقع بهترین حالت ممکن را وقتی خواهد داشت که شما اپلیکیشن‌هایی را که در حال حاضر و برای مدت زمانی مورد نیازتان نیست، به حالت زمستانی ببرید.
این اپلیکیشن را می‌توان نزدیکترین اپلیکیشن به قابلیت جدید اندروید مارشمالو به نام Doze نامید تا این قابلیت را به تلفن‌هایی اندرویدی که از آخرین نسخه اندروید بهره مند نمی‌شوند، از آن بی نصیب نمانند.

دانلود اپلیکیشن Greenify از کافه بازار

 

eu.thedarken.sdm_128x128SD Maid – یک خدمتکار برای پاکسازی حافظه تلفن شما

توسعه دهندگان این اپلیکیشن را به جهت نگهداری هرچه بهتر کاربران از حافظه تلفن‌های اندرویدی خود عرضه نموده اند. SD Maid برنامه کاربردی قدرتمند است و با امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌تواند تمامی فایل‌های بلااستفاده و بیهوده موجود در حافظه تلفن خود را شناسایی و حذف نمایید. علاوه بر استفاده از این اپلیکیشن در جهت بهبود کارایی تلفن خود، با استفاده از امکانات بیشماری (نظیر نمایش فایل‌های حجیم، جستجوگر‌های فایل و…) که در اختیار کاربرانش قرار می دهد، به عنوان یک فایل منیجر نیز قابل استفاده می‌باشد.

دانلود اپلیکیشن SD Maid از کافه بازار

 

com.advancedprocessmanager_128x128Android Assistant – معجزه تنها با یک اشاره

و اما به اپلیکیشن سوم میرسیم. وظیفه این اپلیکیشن همانطور که از اسمش پیداست، کمک در مدیریت و بهبود کارایی گوشی اندرویدی شماست.
Android Assistant مدیریت تلفن شما را به دست خواهد گرفت و با استفاده از ابزار کاربردی خود، منجر به افزایش سرعت، کاهش مصرف باتری، افزایش عمر باتری و درنهایت بهبود کارایی تلفن اندرویدی شما خواهد شد.
از ویژگی‌های این اپلیکیشن می‌توان به حذف دست جمعی اپلیکیشن‌ها، نمایش اطلاعات سیستمی تلفن، انتقال اپلیکیشن‌ها به حافظه جانبی، تحلیل کارایی پردازنده باتری و حافظه، مدیریت فایل و… اشاره نمود.

دانلود اپلیکیشن Android Assistant از کافه بازار

منبع androidpit
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد