فلای تودی

درز تصویری از گوگل پیکسل 4؛ دوربین اصلی دوگانه و صفحه نمایش حفره‌دار

گوگل پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال هنوز هم از بسیاری جهات عالی هستند، به خصوص تا جایی که به نرم‌افزار و دوربین‌های آن‌ها مربوط می‌شود. با این حال، بخش طراحی آن‌ها داستانی متفاوت دارد.

پس از معرفی رسمی پیکسل 3 ایکس ال در سال گذشته، بسیاری ناچ نسبتا بزرگ و حاشیه‌های جانبی آن که نسبت‌های بسیار بزرگی داشتند را مورد انتقاد قرار دادند. به نظر می‌رسد که گوگل به جای خلق ایده‌های جدید هچنان روند خود را دنبال می‌کند و از نظر مردم نیز کار خارق‌العاده‌ای انجام نمی‌دهد.

در حالی که پیکسل 3 ایکس ال از نظر طراحی موفق نبود، مدل پایه پیکس 3 از اکثر منتقدان نمره قبولی گرفت . نه به این خاطر که ظاهری زیبا و براق دارد بلکه به این خاطر که این گوشی دست کم ظاهری متقارن داشت که توانست با وجود اندازه بزرگ بریدگی‌های بالا و پایین بهتر از مدل ایکس ال به نظر بیاید.

شاید امسال گوگل در طراحی پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال، دوباره نقش دنباله‌رو را بازی کند. طبق تصویری که به تازگی به بیرون درز کرده و ظاهرا طراحی مدل پایه و یا مدل ایکس ال را نشان می‌دهد گوگل احتمالا روی یک صفحه نمایش حفره‌دار برای پیکسل 4 کار می‌کند.

گوگل پیکسل 4

تصویر درزکرده هنوز تایید نشده است اما اگر این تصویر واقعیت داشته باشد در این صورت گوگل پیکسل 4 باید یک دستگاه با طراحی بسیار زیباتر از مدل‌ قبلی باشد. اگرچه قطعا بسیاری از مردم از دو دوربین سلفی حفره‌دار که در تصویر دیده می‌شود راضی نخواهند بود، اما دست کم بریدگی‌ها بسیار باریک‌تر از سال گذشته خواهند بود.

جدا از دوربین سلفی، یک نکته قابل توجه دیگر دوربین اصلی پشت قاب گوشی است. با بررسی تصویر می‌توان گفت که هرچند این ناحیه خاص فاقد جزئیات است، شکل بیضی ماژول دوربین 2 دوربین اصلی برای مدل‌های پیکسل امسال را نشان می‌دهد. گوگل تنها با یک دوربین کار فوق‌العاده‌ای انجام داده است، حال تصور کنید با دو دوربین چه خواهد کرد.

یک چیز جالب دیگر در پشت گوشی نبود حسگر اثر انگشت است. اگر این تصویر واقعیت داشته باشد به این معنا است که یا حسگر اثر انگشت زیر صفحه نمایش قرار گرفته یا در دکمه روشن خاموش پیکسل 4 تعبیه شده است.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها