بازی‌های اندرویدی را بدون نیاز به دانلود و نصب کردن، بازی کنید!

بازی‌های موبایلی از محبوبیت بالایی در میان کاربران برخوردار هستند و بسیاری از افراد بر روی گوشی‌های هوشمند خود یک یا چند بازی نصب‌ کرده‌اند و هرکدام را در موقعیت‌های مختلف بازی می‌کنند. در این میان گوگل نیز برای ارائه خدمات هر چه بیشتر برای این طیف از کاربران، برنامه‌ی Google Play Games را همواره به‌روزرسانی می‌کند و آخرین ویژگی‌ای که به آن اضافه‌شده Google Play Instant است که به کاربران اجازه می‌دهد بدون نیاز به نصب کردن بازی‌ها، نسخه‌ی آزمایشی آن‌ها را تجربه کنند.

گوگل پلی اینستنت هم‌اکنون در پلی استور برای دانلود در دسترس است اما در حال حاضر فقط چند بازی هستند که نسخه‌ی آزمایشی آن‌ها برای بازی و امتحان کردن موجود است که از میان آن‌ها می‌توان به Clash Royale، Cross Words، Mighty Battles اشاره کرد. در این سرویس جدید، تنها با کلیک بر روی دکمه‌ی Play می‌توانید به اجرای بازی مورد نظر خود پرداخته و اگر از سرعت اینترنت مناسبی برخوردار باشید هیچ تأخیر یا لگی در اجرای بازی نخواهید داشت.

هنگام امتحان یک بازی، برنامه شما را تشویق می‌کند که اگر بازی را دوست داشتید آن را دانلود کنید و تنها با یک لمس بازی بر روی دستگاه اندرویدی‌تان نصب خواهد شد. تب جدیدی نیز وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید تریلرهای بازی‌ها را در خود برنامه مشاهده کنید تا به طور کامل از بازی و فضای آن اطلاع پیدا کنید. این تب تحت عنوان آرکید (Acrade) در دسترس است.

علاوه بر این با استفاده از تگ‌هایی مانند New با Action می‌توانید ژانر بازی موردعلاقه‌تان را پیدا کنید. طبق اعلام گوگل شمار کاربران اندرویدی که بازی نصب ‌کرده‌اند در طی سال گذشته بیش از 2 برابر شده است. امیدواریم که تا پایان سال نسخه‌ی آزمایشی بازی‌های بیشتری در این برنامه قرار بگیرد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع fossbytes
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها