کل موجودی هدست واقعیت مجازی پلی استیشن پیش فروش شد

واقعیت مجازی پلی استیشن

دیروز سونی اعلام کرد کسانی که خواهان خرید واقعیت مجازی پلی استیشن هستند، امروز آخرین مهلت پیش فروش این هدست ها است و برای خرید به موقع اقدام کنند و بعد از این فرصت این هدست‌ها تا ماه اکتبر(ماه مهر) قابل خرید نیست. اما به نظر می رسد این اقدام سونی تنها کاری برای مدیریت بهتر عرضه محصولات خود است.

حال اگر شما به دنبال خرید هدست واقعیت مجازی پلی استیشن هستید و هنوز نتوانسته‌اید پیش‌خرید کنید، تقریبا دیگر شانسی برای پیش خرید وجود ندارد. طبق گفته  سایت GameStop سونی تمامی محصولات واقعیت مجازی خود را پیش فروش کرده است.

تقریبا دیگر هیچ جایی برای پیش خرید این هدست وجود ندارد. در این صورت شما باید تا ماه اکتبر برای عرضه این محصول صبر کنید. اما به نظر می رسد خرده فروشان مقداری از این محصول را تا آن موقع برای فروش داشته باشند. البته با خرید بی سابقه ای که شاهد آن بوده ایم، بعید به نظر می رسد که حتی یک عدد از این محصول را بتوان در دست خرده فروشان یافت.

سونی قبل‌تر نیز گفته بود که پیش‌فروش این محصول ممکن است در عرضه اولیه محدود باشد. اما باوجود ارزان‌تر بودن این محصول نسبت به سایر رقبای خود مانند: HTC Vive و Oculus Rift، این پیش فروش بی سابقه، آن‌چنان هم تعجب‌برانگیز نیست.