ناسازگاری کتابخوان کیندل با آپدیت جدید ویندوز 10

از زمان عرضه آپدیت Anniversary برای ویندوز 10 کاربران مشکلات بسیاری را گزارش کردند. برخی خبر از فریز شدن رایانه خود دادند و بسیاری دیگر نیز اعلام کردند پس از آپدیت وبکم رایانه‎ آن‎ها به درستی کار نمی‎کند. البته مایکروسافت تلاش کرده است در هفته‎های اخیر این مشکلات را برطرف کند ولی به نظر می‎رسد معایب آپدیت جدید تمام شدنی نیستند! در تازه‎ترین گزارش گفته شده است که پس از آپدیت کردن ویندوز 10 و اتصال کتابخوان کیندل به دستگاه، رایانه کرش می‎کند.

کاربران اعلام کردند که با اتصال کتابخوان کیندل خود به رایانه با صفحه آبی رنگ معروف مواجه می‎شوند. این مشکل برای کتابخوان‎هایی نظیر Paperwhite و Voyage گزارش شده است. صاحبان این محصولات چاره دیگری نیز جز اتصال کتابخوان به کامپیوتر برای انتقال کتاب‎های الکترونیکی ندارند.

Blue-Screen-of-Death-Windows-10-600x344بسیاری در انجمن پشتیبانی مایکروسافت تجربه خود را در این مورد به اشتراک گذاشتند. برخی دیگر نیز راه حل‎هایی ارائه دادند ولی به نظر نمی‎رسد مشکل همه کاربران را حل کند. یکی از این موارد اشاره می‎کند با متصل کردن کتابخوان به رایانه و ریبوت کردن آن مشکل حل خواهد شد. هم‎چنین گفته شده است اتصال کتابخوان به پورت یو‎اس‎بی 2.0 به جای یو‎اس‎بی 3.0 مشکل را رفع خواهد کرد.

در حال حاضر کاربران انتظار دارند مایکروسافت به ارائه آپدیت فرعی این مشکل را حل کند. اما این شرکت تاکنون موضوع مطرح شده را به طور رسمی قبول نکرده است و به همین دلیل به نظر نمی‎رسد چنین آپدیتی به زودی منتشر شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Ubergizmo
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.