مدیر پوکو زمان معرفی جانشین پوکوفون اف 1 را اعلام کرد

پس از هیاهوی زیادی که پیرامون استقلال برند پوکوفون از شیائومی ایجاد شد، این سوال برای بسیاری مطرح شد که این شرکت چه موقع جانشین پوکوفن اف 1 افسانه‌ای را عرضه خواهد کرد؟ خوشبختانه، مدیر کل شرکت پوکو در هند، منموهان چاندولو در یک مصاحبه به بیان جزئیات جالبی درباره جانشین این گوشی محبوب پرداخته که در ادامه به آن می‌پردازیم. با دیجی رو همراه باشید.تاریخ معرفی جایگزین پوکوفون اف 1 مشخص شد

چاندولو در این مصاحبه، شایعات مربوط به تاریخ معرفی گوشی جدید پوکوفون در ماه مارس امسال را تایید کرده و علاوه بر این، مجدداً تاکید نموده که این برند تمرکز خود را روی عرضه گوشی‌های هوشمندی خواهد گذاشت که به نسبت قیمت ارزش بالایی دارند و به پردازنده‌های رده بالا و حجم بالای رم مجهز خواهند بود. با وجود مستقل شدن از شیائومی اما همچنان از نظر نرم‌افزاری گوشی‌های هوشمند جدید پوکوفون به رابط کاربری MIUI  تکیه خواهند داشت.

شیائومی پوکوفون اف 1

چاندولو همچنین توضیح داده که شرکت پوکو همچنان از زنجیره تأمین قوی شیائومی استفاده خواهد کرد و حتی داده‌های کاربران را در مراکز داده شرکت مادر خود ذخیره می‌کند. خدمات پس از فروش نیز از طریق کانال‌های شیائومی صورت می‌گیرد. این نکته را باید اضافه کرد که شرکت پوکو ابتدا در فضای آنلاین فعالیت خواهد کرد اما در نظر دارد کانال های آفلاین خود را نیز به زودی به راه‌اندازی کند. در مورد جاه طلبی‌های جهانی این برند، چاندولو مجدداً تأکید کرده که در حال حاضر پوکو سعی دارد بازار هند را در اختیار بگیرد و برای توسعه بازار خود در سطح جهانی مسلماً به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها