عرضه بازی پوکمون گو برای ساعت هوشمند اپل واچ

پس از شایعات نادرستی که از عدم عرضه پوکمون گو برای اپل واچ خبر می‌دادند، 1redDrop توییتی از سوی نیانتیک (کمپانی سازنده پوکمون گو) منتشر کرد که خلاف این موضوع را گزارش می‌کند. حالا این بازی برای اپل واچ عرضه شده است.

با توجه به کاربرد اپل واچ به عنوان یک پایشگر سلامتی، می‌توانید از بازی پوکمون گو به عنوان یک روش تمرینی استفاده کنید، این بازی در نهایت میزان فعالیت شما در طول روز را به اطلاعتان می‌رساند.

پوکمون گو در اپل واچ به شما اجازه می‌دهد بدون خارج نمودن گوشی همراه از جیبتان، به بازی کردن بپردازید. کافی است پوکمون‌ها را پیدا کنید و حتی در پوک استوپها، آیتم‌ها را جمع آوری نمایید.

بر اساس گفته‌های نیانتیک، پوکمون گو می‌تواند از اعلان‌های این ساعت هوشمند برای مطلع نمودن شما به هنگام نزدیک بودن به پوکمون و پوک استوپ و نیز وقتی که جوجه شما به ثمر می‌نشیند، استفاده کند.

اما برای گرفتن پوکمون‌ها حتماً باید از گوشی خود استفاده نمایید.

کمپانی مذکور اشاره می‌کند که بازیکنان پس از آغاز بازی، تجربیات فوق‌العاده‌ای خواهند داشت.

آمار مرتبط با پوکمون گو تا به امروز:

به دام انداختن 88 میلیارد پوکمون

طی شدن 8.7 میلیارد کیلومتر مسافت توسط بازیکنان

و 600 میلیون دانلود تا ماه نوامبر

عرضه بازی پوکمون گو برای اپل واچ

به نظر می‌رسد صنعت بازی‌های موبایل، اشتیاق زیادی برای بازی‌های بر پایه‌ی مکانیابی دارد. بازی‌هایی که به کاربر اجازه حرکت در مسیرها را می‌دهد.

کمپانی نیانتیک به موفقیت به دست آمده اکتفا نکرده و قصد همکاری با استارباکس و دیگر فروشگاه‌ها برای تبدیل آنها به پوک استاپ را دارد. کاراکترهای دیگری چون دیتو (شخصیت صورتی رنگ) و پیکاچو (شخصیتی زرد رنگ) با کلاهی مناسب جشن نیز دیده می‌شوند.

کمپانی نیانتیک دائما در حال بهبود ویژگی‌های بازی پوکمون گو و جایگزینی و اضافه نمودن شخصیت‌های آن است و همین موضوع پوکمون گو را به یکی از جذاب‌ترین و با ثبات‌ترین بازی‌های حال حاضر بازار بدل می‌کند.

عرضه پوکمون گو در تعطیلات سال میلادی، قطعاً کمک شایانی به فروش ساعت هوشمند اپل خواهد کرد.

منبع 1redDrop
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها