حضور بیش از هزار صداپیشه مختلف در بازی Red Dead Redemption 2!

عنوان Red Dead Redemption 2 یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال 2018 است که تا چند هفته دیگر رسماً وارد بازار خواهد شد. شرکت راک استار که وظیفه توسعه و انتشار این بازی را بر عهده دارد چندین سال است که در حال کار بر روی آن می‌باشد و به جرأت می‌توان گفت اگر همه چیز به خوبی پیش برود با یکی از برترین بازی‌های ویدیویی تاریخ روبرو خواهیم بود.

در ادامه خبرهای هیجان انگیزی که در چند وقت اخیر در مورد ویژگی‌های Red Dead Redemption 2 منتشر شده، امروز خبر رسیده که راک استار برای جان بخشیدن هر چه بیشتر به دنیای بازی و NPC های موجود در آن (شخصیت‌های غیر قابل بازی)، از بیش از هزار صداپیشه برای صداگذاری بر روی شخصیت‌های مختلف استفاده کرده است. جالب اینجاست که تمامی صداگذاری‌ها به صورت کامل و حرفه‌ای انجام شده تا با شخصیت‌هایی باورپذیر روبرو باشیم. این حجم از حضور صداپیشگان در یک بازی ویدیویی بی‌نظیر بوده و می‌تواند دلیلی دیگر برای شاهکار بودن Red Dead Redemption 2 باشد.

بازی Red Dead Redemption 2 قرار است در تاریخ 26 اکتبر (4 آبان) برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه شود.در حال حاضر هیچ صحبتی از نسخه رایانه‌های شخصی و نینتندو سوئیچ به میان نیامده و عرضه بازی بر روی این پلتفرم‌ها در هاله‌ای از ابهام می‌باشد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع comicbook
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها