مشخصات اصلی اولین گوشی گیمینگ ردمی فاش شد

مدیر کل ردمی چند ماه پیش کار بر روی یک گوشی گیمینگ را تأیید کرد، اما از آن زمان تا به حال اطلاعات بسیار کمی در این خصوص ارائه شده است. با این حال، امروز یکی از افشاگران مطرح انجمن ویبو با نام Digital Chat Station برخی از مشخصات اصلی گوشی را فاش کرده که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. با ما در دیجی رو همراه باشید.

به گفته منبع مذکور، اولین گوشی گیمینگ ردمی در جلوی بدنه خود به یک پنل اولد با حفره‌ای برای دوربین سلفی مجهز بوده و از این لحاظ شباهت زیادی به شیائومی می 11 و ردمی کی 40 خواهد داشت. همچنین برای پردازش اطلاعات از تراشه دیمنسیتی 1200 استفاده شده و یک باتری 5000 میلی آمپری نیز وظیفه تأمین انرژی را بر عهده خواهد داشت. گفته می‌شود که باتری این گوشی از شارژ سریع 65 وات پشتیبانی کرده و تنها در عرض 30 دقیقه به طور کامل شارژ خواهد شد.

گوشی گیمینگ ردمی

علاوه بر همه این‌ها، گفته شده که اولین گوشی گیمینگ ردمی به دکمه‌های فیزیکی ماشه‌ای (مشابه L1 و R1‌ پلی استیشن) مجهز خواهد بود تا تجربه بهتری را در اجرای بازی‌ها ارائه کند.

منبع فاش کننده این اطلاعات، قیمت تقریبی 2000 تا 2500 یوان (300 تا 380 دلار) را برای آن متصور شده که در صورت صحیح بودن با یکی از ارزان‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین گوشی‌های گیمینگ روبرو خواهیم بود.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها