تست مقاومت ردمی نوت 7: سقوط از پله و اسکیت سواری! [تماشا کنید]

جدیدترین گوشی هوشمند شیائومی به نام ردمی نوت 7 حدود دو هفته پیش به صورت رسمی معرفی شد و چند روزی است که عرضه آن نیز آغاز شده است. یکی از مهم‌ترین فاکتورهای این گوشی که شرکت سازنده نیز تأکید زیادی بر روی آن دارد، مقاومت بالای بدنه آن است. شیائومی برای اثبات ادعای خود در این مورد، ویدیوهای جالب و بعضاً عجیبی را منتشر کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به شکستن گردو توسط ردمی نوت 7 اشاره کرد!

در ادامه انتشار چنین کلیپ‌های ویدیویی عجیبی، امروز هم دو ویدیوی دیگر توسط شیائومی منتشر شده است. در ویدیوی اول مدیر عامل این شرکت، آقای Lu Weibing، گوشی را از پله‌ها به پایین می‌اندازد. البته قبل از این کار گوشی را در داخل یک سطل گذاشته و درب آن را با چسب می‌بندد. ردمی نوت 7 در این ویدیو از 18 پله در مدت 4 ثانیه سقوط می‌کند و کل ارتفاع سقوط نیز 2.7 متر بوده است.

در ویدیوی بعدی، کاری که با گوشی ردمی نوت 7 انجام می‌شود بسیار عجیب‌تر و حتی می‌توان گفت منحصر به فرد است؛ اسکیت سواری با گوشی! بله، درست خوانده‌اید، در این ویدیو دو عدد گوشی ردمی نوت 7 به وسیله دو چرخ کوچکی که به آن‌ها متصل شده، تبدیل به کفش‌های اسکیت می‌شوند و شخص حاضر در ویدیو با پوشیدن آن‌ها اقدام به اکسیت کردن می‌کند! در نهایت نیز گوشی بدون کوچک‌ترین خراش و صدمه‌ای آماده فعالیت است.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها