نسخه اصلاح شده گلکسی نوت 7 با 250 دلار قیمت کمتر، به زودی عرضه می‌شود!

گلکسی نوت 7 پس از عرضه ناموفق و انفجار‌های متعددی که برای آن اتفاق افتاد، می‌خواهد شکست خود را جبران کند. امیدواریم که دیگر منفجر نشود! پس از دیده شدن گلکسی نوت 7 اصلاح شده در لیست تاییدیه Wi-Fi، در حال حاضر در مورد بازه زمانی عرضه‌ی آن سوالاتی مطرح است.

نسخه‌های اصلاح شده این گوشی، از ژوئن در کره جنوبی در دسترس قرار خواهد گرفت. قیمت آن 700000 وون معادل 620 دلار خواهد بود. این قیمت حدود 255 دلار کمتر از قیمت گلکسی نوت 7 در سال گذشته است. در آن زمان این گوشی با قیمت 988.900 وون معادل 875 دلار عرضه شده بود. در مورد قیمت عرضه‌ی آن در دیگر نقاط جهان نمی‌توان حدس دقیقی زد ولی باید در نظر داشت که در کره این گوشی با 30 درصد کاهش قیمت عرضه می‌شود، پس نوت 7 در سایر کشورها نیز با همین مقدار کاهش قیمت (کمی بیشتر یا کمتر) عرضه خواهد شد.

انتظار می‌رود گلکسی نوت 7 اصلاح شده دارای ظرفیت باتری کمتری در مقایسه با دستگاه‌های سال قبل، داشته باشد. ظرفیت باتری احتمالا بین 3000 تا 3200 میلی‌آمپر خواهد بود. این میزان باتری در مقایسه با باتری 3500 میلی‌آمپری سال گذشته این گوشی کمتر است، ولی همه می‌دانیم چرا آن باتری‌ها دیگر کنار گذاشته شدند!

حدود 300.000 گلکسی نوت 7 اصلاح شده در کره به فروش خواهد رسید. تعداد گوشی‌های جمع‌اوری شده سال گذشته اما چیزی در حدود 3 الی 4 میلیون دستگاه بود. نام این گوشی نیز به احتمال زیاد گلکسی نوت 7R خواهد بود.

با توجه به مشخصات و ویژگی‌های خاص این گوشی، آیا دوباره به آن اعتماد می‌کنید و قصد خرید نسخه اصلاح شده آن را دارید؟!

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها