تعویض صفحه نمایش گلکسی نوت 7 برای شما 270 دلار آب خواهد خورد!

سامسونگ چندین هفته قبل از تازه‌ترین پرچم‌دار خود، گلکسی نوت 7 (Samsung Galaxy Note 7) در نیویورک رونمایی کرد و از همان ابتدا نیز چند شرکت حامل شبکه‌ای موبایل در کنار سامسونگ به پیش فروش این محصول پرداختند.  بدون اغراق نوت 7 یکی از بهترین گوشی‌های حال حاضر بازار است خود سامسونگ نیز انتظار دارد تا آخر سال جاری چیزی حدود 12 میلیون نوت 7 را به فروش برساند که این میزان بیش از دو برابر فروش گلکسی نوت 5 (پرچم‌دار سال گذشته فبلت‌های سامسونگ) خواهد بود.

همچنین این گوشی هوشمند نخستین محصولی است که از تازه‌ترین محافظ صفحه نمایش جهان به نام کورنینگ گوریلا گلس 5 بهره می‌برد. در حالی که انتظار می‌رود این محافظ صفحه تا حد زیادی از شکسته شدن صفحه گوشی شما جلوگیری خواهد رد، اگر گوشی شما نیازمند تعویض صفحه و استفاده از صفحه نمایش جدیدی باشد، هزینه بسیار زیادی را بر روی دوش شما می‌اندازد.

به گزارش فون آرنا، یکی از خبرنگاران این وب‌سایت سوالی را از یک عضو پشتیبانی سامسونگ در خصوص شکسته شدن صفحه نمایش گلکسی نوت 7 و هزینه‌ی تعویض آن پرسیده که در جواب با رقم فوق‌العاده بالای 270 دلار مواجه شده است. به هر حال این قیمت برای کشور ایالات متحده بوده و ممکن است حتی در کشورهای دیگر نیز با توجه به هزینه‌های ارسال، به 300 دلار نیز برسد. این قیمت شامل خود صفحه جدید، دیجیتایز، جایگذاری و همچنین هزینه ارسال آن خواهد بود.

این دستگاه از صفحه نمایشی حاوی دو لبه خمیده برخوردار است و شامل ویژگی جذاب مقاومت در برابر آب خواهد بود. گفته می‌شود که 5 الی 7 روز کاری تعمیر گوشی شما به طول خواهد انجامید که پس از آن نیز دو روز حمل و نقل گوشی هوشمند شما تا رسیدن به دستتان به طول می‌انجامد. با این اوصاف تمام فرآیند ارسال تا دریافت گوشی شما بسته به موقعیت جغرافیایتان 9 الی 12 روز کاری زمان خواهد برد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع androidheadlines
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.