فروش مجموعه فیلم‌های «رزیدنت اویل» به مرز یک میلیارد دلار رسید

درست مانند بقیه فیلم‌هایی که با اقتباس از بازی‌های ویدیویی تولید می‌شوند، فیلم‌های رزیدنت اویل (Resident Evil) هم چندان جذاب و شگفت انگیز نبوده‌اند (حداقل نقدهای منتشر شده که چنین می‌گویند). با این حال به لطف خیل عظیم طرفداران این سری از بازی‌ها، سری فیلم‌های رزیدنت اویل هم با وجود نقدهای مطرح شده، توانسته فروش خوبی داشته باشد.

در واقع بر اساس آخرین اخبار، درآمد حاصل از فیلم‌های رزیدنت اویل بسیار خوب بوده و رفته رفته به مرز یک میلیارد دلار نزدیک می‌شود. این مسئله در گزارش اخیر Deadline مطرح شده و اشاره شده که به لطف فروش خوب فیلم رزیدنت اویل: فصل آخر، در ژاپن (حدود 35 میلیون دلار)، درآمد کل مجموعه به 954 میلیون دلار رسیده است.

اگر این عدد را با فروش جهانی فیلم مذکور جمع کنیم، به راحتی می‌تواند مرز یک میلیارد دلار را رد کند. این فروش خوب را می‌توان به فاصله زمانی نسبتاً زیادی که بین آخرین فیلم منتشر شده از این سری در سال 2012 و قسمت جدید مجموعه وجود دارد، نسبت داد، زیرا بسیاری از طرفداران بی‌صبرانه منتظرند تا شاهد اتفاقات بعدی در دنیای رزیدنت اویل باشند.

رزیدنت اویل: فصل آخر، جدیدترین فیلم ساخته شده بر اساس بازی رزیدنت اویل بوده و نقدهای منتشر شده از آن نیز به نسبت قسمت‌های قبل، مثبت‌تر بوده‌اند. شایان ذکر است که هفتمین شماره از سری بازی‌های رزیدنت اویل هم که چند روز پیش عرضه شده، توانسته نظر مثبت منتقدان و مخاطبان را به خود جلب کند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع ubergizmo
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها