فلای تودی

انیمیشن رایانه‌ای «رزیدنت اویل: انتقام» در سال 2017 اکران خواهد شد

معمولاً فیلم‌ها و انیمیشن‌هایی که بر اساس بازی‌های ویدیویی ساخته می‌شوند، محصولاتی ضعیف و غیرقابل تحمل بوده و تعداد آثار قابل توجه، در بین آن‌ها بسیار کم و انگشت شمار است. اما فیلم‌های ساخته شده بر اساس سری بازی فوق محبوب رزیدنت اویل (Resident Evil) در این بین یک استثناء محسوب می‌شوند و تقریباً تمامی فیلم‌ها و انیمیشن‌های مرتبط با این مجموعه، مورد استقبال هواداران و منتقدان قرار گرفته‌اند. آخرین نسخه از سری فیلم‌های رزیدنت اویل نیز “فصل آخر” نام دارد و قرار است در سال 2017 اکران شود.

البته این طور که به نظر می‌رسد، این نسخه به هیچ وجه پایان سری فیلم‌های رزیدنت اویل نخواهد بود و بر اساس اطلاعاتی که در نمایشگاه توکیو گیم شو (Tokyo Game Show) منتشر شده است، حداقل یک عنوان دیگر نیز بعد از “فصل آخر” اکران خواهد شد. البته این نسخه، یک انیمیشن با گرافیک رایانه‌ای (CG) بوده و این طور که گفته شده رزیدنت اویل: انتقام (Resident Evil: Vendetta) نام خواهد داشت.

لئون کندی
لئون کندی؛ از شخصیت‌های بسیار محبوب سری بازی‌های رزیدنت اویل

این انیمیشن رایانه‌ای در بهار سال 2017 در ژاپن اکران خواهد شد و تیزر این فیلم نیز قرار است در روز شنبه پیش رو در نمایشگاه توکیو گیم شو به نمایش گذاشته شود. داستان این انیمیشن کاملاً جدید و مستقل از سایر عناوین خواهد بود و کاراکترهای محبوب سری بازی‌های رزیدنت اویل، مانند کریس ردفیلد (Chris Redfield)، ربکا چمبرز (Rebecca Chambers) و لئون کندی (Leon Kennedy) در آن حضور خواهند داشت.

با وجود اینکه هنوز جزئیات داستان این انیمیشن منتشر نشده، ولی طرفداران سری بازی‌های رزیدنت اویل از همین حالا برای تماشای آن لحظه شماری می‌کنند. اگر شما هم از طرفداران این مجموعه هستید، پیشنهاد می‌کنیم تیزری را که هفته آینده منتشر خواهد شد، به هیچ وجه از دست ندهید.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها