بلیط هواپیما

اولین ویدیو از گیم پلی رزیدنت اویل 8 (Resident Evil Village) [تماشا کنید]

اگر به یاد داشته باشید هفته گذشته گفتیم که کپکام قصد دارد این هفته از گیم‌پلی جدیدترین شماره رزیدنت اویل یعنی رزیدنت اویل 8 که با نام Resident Evil Village شناخته می‌شود، رونمایی کند. خوشبختانه این وعده عملی شده و امروز شاهد انتشار اولین ویدیو از گیم‌پلی بازی هستیم. همان‌طور که انتظار می‌رفت در این شماره نیز همچنان کنترل ایتن وینترز را بر عهده خواهیم داشت و البته به گفته سازندگان کریس ردفیلد هم در بازی حضور دارد. سبک بازی مانند شماره هفتم به صورت اول شخص است و فضای قصر اعیانی و معماها بسیار یادآور نسخه‌های کلاسیک سری هستند.

رزیدنت اویل 8

این طور که از تریلرها و ویدیوی گیم‌پلی رزیدنت اویل 8 برمی‌آید، سازندگان در خلق فضای رزیدنت اویل در سبک اول شخص به پختگی بیشتری رسیده‌اند و این شماره بسیار جذاب‌تر و هیجان انگیزتر از شماره هفتم به نظر می‌رسد. سیستم مدیریت آیتم‌ها بسیار شبیه به رزیدنت اویل 4 شده که هنوز هم یکی از بهترین‌ها در نوع خود محسوب می‌شود. همچنین طراحی محیط دهکده و قصری که در آن قرار دارد نیز تاحدودی یادآور رزیدنت اویل 4 است. یکی دیگر از المان‌هایی که از رزیدنت اویل 4 وام گرفته شده، فروشنده داخل بازی است! این بار فروشنده بازی یک شخصیت چاق است که انصافاً طراحی خوبی داشته و در همان نگاه اول می‌تواند حس روبرو شدن با یک فرد تاجر مسلک را تداعی کند.

در هر صورت برای تجربه رزیدنت اویل 8 باید تا بهار سال آینده منتظر بمانیم چرا که کپکام علاوه بر نمایش گیم‌پلی بازی تاریخ عرضه دقیق آن را هم اعلام کرد و بر این اساس، Resident Evil Village در تاریخ 7 مه 2021 (17 اردیبهشت 1400) در دسترس گیمرها قرار خواهد گرفت.

مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها