راکستار بالاخره ساخت بازی GTA 6 را تأیید کرد

بالاخره خبری که گیمرها مدت‌ها بود منتظرش بودند، منتشر شد! بله، راکستار امروز رسماً تأیید کرد که در حال کار بر روی GTA 6‌ می‌باشد.

سری Grand Theft Auto که به اختصار با عنوان GTA شناخته می‌شود، از محبوب‌ترین فرنچایزهای دنیای بازی‌های ویدیویی است و هواداران پرشماری دارد. با اینکه GTA Online همچنان با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد و مدام به‌روزرسانی‌های جدیدی برای آن منتشر می‌شوند، اما بسیاری از طرفداران سری خواهان یک تجربه تک نفره و داستانی جدید را دارند. خواسته‌ای که راکستار هم به خوبی به آن واقف است و از همین رو ساخت GTA 6 را در دستور کار قرار داده است.

GTA 6 در دست ساخت است اما هنوز تاریخ عرضه ندارد

با اینکه کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس بیش از یک سال است که وارد بازار شده‌اند اما هنوز به معنای واقعی وارد نسل نهم نشده‌ایم! چرا که هنوز بازی‌های انحصاری و انقلابی وارد بازار نشده‌اند و فعلاً در حال گذار از نسل هشتم به نسل نهم هستیم.

GTA 6

راکستار بازی GTA 5 را برای اولین بار در نسل هفتم کنسول‌های بازی عرضه کرد و نسل هشتم را هم با یک نسخه بهبود یافته از این عنوان به پایان رساند! حتی در نسل نهم هم قرار است نسخه بهبودیافته‌تری از GTA 5 عرضه شود و این بازی همچنان به فروش خوب خود ادامه می‌دهد. با این حال، دیگر وقت آن رسیده تا GTA 6 وارد شده و انقلابی دیگر را در سبک جهان باز رقم بزند.

با اینکه همه ما تقریباً مطمئن بودیم که GTA 6 در دست ساخت است اما راکستار تاکنون در این مورد سکوت کرده بود و هیچ خبری منتشر نمی‌کرد. اما این سکوت خبری امروز بالاخره شکسته شد و این کمپانی با انتشار بیانیه‌ای توسعه نسخه ششم از سری محبوب خود را تأیید کرد. البته، هنوز به هیچ جزئیاتی در خصوص داستان و روند بازی اشاره نشده و راکستار نیز همه چیز را به آینده موکول کرده است. ولی به هر حال، تأیید شدن ساخت GTA 6 خبر مهمی است و در ادامه سال می‌توانیم منتظر خبرهای بیشتر و حتی شاید یک تریلر از این عنوان باشیم.

منبع gamingintel
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها