سامسونگ نمونه کامل شده گوشی انعطاف‌پذیر خود را به CES 2018 آورده بود!

در یکی دو سال گذشته همواره صحبت‌هایی در خصوص احتمال تولید گوشی‌های انعطاف‌پذیر و تاشو توسط تولید کنندگان بزرگی همچون سامسونگ مطرح بوده و گاه بی گاه شاهد انتشار شایعه‌ای در این زمینه بوده‌ایم. حال با توجه به اینکه در چند روز گذشته این شایعات بسیار قوت گرفته‌اند، به نظر می‌رسد که سامسونگ اولین گوشی انعطاف‌پذیر خود را به نمایشگاه CES 2018 برده و به برخی شرکای علاقه‌مند نشان داده است. البته سامسونگ این کار را در CES سال قبل هم انجام داده بود، اما فرقی که امسال داشته این است که ظاهراً این مدل جدید تمام کارهایش تقریباً تمام شده و به اعتقاد برخی منابع داخلی، حداقل از نظر سخت افزاری برای تولید انبوه در ماه نوامبر آماده می‌باشد.

با اینکه سامسونگ هر دو نمونه اولیه خود، با قابلیت تا شدن به سمت داخل و تا شدن به سمت بیرون، را با خود به نمایشگاه آورده است، اما احتمالاً در حال حاضر تنها به فکر تولید انبوه مدل اول خواهد بود و عرضه مدلی که به سمت بیرون تا می‌شود را به نسل بعدی گوشی‌های قابل انعطاف موکول خواهد کرد. زیرا در واقع این مدل در هنگام بسته شدن انحنای بیشتری دارد و از این رو نیاز باید استحکام و دوام بیشتری نیز داشته باشد. اگر هیچ تصوری راجع به گوشی هوشمندی که به سمت داخل تا می‌شود، ندارید می‌توانید تصاویر پتنت اخیر سامسونگ که در مطلب پیش رو هم درج شده، مشاهده نمایید. همان طور که در این تصاویر می توان دید، گوشی مذکور دارای صفحه نمایشی بزرگ و احتمالاً 7.3 اینچی خواهد بود که به راحتی می‌توانید به مشاهده انواع محتوای تصویری و ویدیویی در آن بپردازید و هنگامی که کارتان با گوشی تمام شد کافیست آن را تا کرده و درون جیب خود بگذارید. در واقع بدین ترتیب یکی از بزرگ‌ترین معضلات گوشی‌های کنونی، یعنی بزرگ بودن بدنه و جا نشدن آن‌ها در جیب، به کلی برطرف خواهد شد.

پتنت گوشی انعطاف پذیر سامسونگ
تصویری از پتنت اخیر سامسونگ در رابطه با گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر

یکی از افرادی که اطلاعات خوبی راجع به جلسات امسال CES دارد، در این مورد گفته: “نسبت به سال گذشته، سامسونگ در نمایشگاه CES 2018 افراد بیشتری را به جلسه خصوصی خود دعوت کرده و از همین رو به نظر می‌رسد مراحل توسعه تلفن به پایان رسیده و زمان زیادی تا عرضه نهایی آن باقی نمانده است.” ما نیز بی‌صبرانه منتظریم تا اطلاعات و جزئیات کامل‌تری در مورد این محصول خلاقانه و انقلابی منتشر شود تا بالاخره بعد از شایعات ریز و درشت بسیار، بتوانیم با آنچه که واقعاً قرار است عرضه شود، آشنا شویم. البته از همین حالا می‌توان پیش‌بینی کرد که محصول نهایی اصلاً ارزان نخواهد بود!

لینک کوتاه http://bit.ly/2I8aEAg
منبع phonearena

تبلیغات

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در هنگام ارسال دیدگاه، آواتار ها به صورت خودکار و تصادفی انتخاب می‌شوند.

مطالب مرتبط