اندروید مارشمالو به گلکسی S6 و S6 Edge رسید [رسمی و جهانی]

صبح امروز خبرهایی رسید مبنی بر اینکه سامسونگ به‌روز رسانی اندروید مارشمالو 6.0.1 را برای گلکسی S6 Edge و گلکسی +S6 Edge ارائه کرده است اما فقط در کشور خودش یعنی کره جنوبی! که به نظر می‌رسد این موضوع باعث برانگیخته شدن احساسات کاربران این دو گوشی در کشورهای دیگر شده است! همچنین در چند روز گذشته اطلاعاتی منتشر شد که کره‌ای‌ها قصد دارند به زودی و به صورت جهانی این به‌روز رسانی را برای گلکسی S6 و S6 Edge نیز منتشر کنند. حال اینطور که پیداست انتظار به پایان رسیده است چرا که مبنی بر خبری رسمی، دقایقی پیش اندروید مارشمالو به صورت جهانی برای پرچمداران سال گذشته سامسونگ یعنی گلکسی S6 و S6 Edge انتشار یافت.

یادآور می‌شویم که این به روز رسانی تنها برای گوشی‌های غیر اپراتوری سامسونگ گلکسی S6 و S6 Edge ارائه شده است و گوشی‌های تحت اپراتور همچنان باید منتظر این به روز رسانی بمانند.

اندروید مارشمالو با خود ویژگی‌های بسیاری را به گوشی‌های گلکسی S6 و S6 Edge می‌آورد که از مهمترین آنها می ‌وان به قایلیت Doze اشاره کرد که عملکرد باتری را به صورت محسوسی بهبود می‌بخشد. همچنین گوگل ناو در مارشمالو بسیار بهتر از گذشته شده است و با یک اشاره آماده خدمت رسانی خواهد شد. اگر می‌خواهید از این سیستم عامل بیشتر بدانید توصیه ما این است که بررسی اندروید مارشمالو را مطالعه کنید تا بدانید این گوشی‌ها چه مقدار بهتر از گذشته خواهند شد.
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.