سامسونگ دو گوشی تاشوی منعطف در سال آینده معرفی می کند

سامسونگ دو گوشی تاشو در سال 2017 معرفی می کند

گزارشی از بلومبرگ منتشر شده مبنی بر اینکه سامسونگ قصد دارد دو گوشی تاشو در ابتدای سال آینده میلادی معرفی کند. بنابر این گزارش یکی از گوشی ها، از میانه تا می شود اما نمونه دیگر که جذابیت بیشتری دارد، یک گوشی 5 اینچی است که با باز شدن تبدیل به یک تبلت 8 اینچی خواهد شد. ما امیدواریم سامسونگ این دو گوشی را در کنگره‌ی جهانی موبایل بارسلونا که اسفند ماه امسال برگزار می‌شود به علاقه مندان معرفی کند.

همچنین بلومبرگ در این گزارش عنوان کرد که سامسونگ برای آخرین نسل از سری نوت خود، شماره 7 را در نظر گرفته است تا با این پرش رو به جلو، نام فبلت محبوبش را با پرچمداران این شرکت همگام سازد. گوشی های جدید در سری اس قرار نخواهند گرفت و احتمالا سری جدیدی با نام اکس را به وجود آورند. ماه گذشته سامسونگ در نمایشگاه سن‌فرانسیسکو اقدام به رونمایی از یک نمایشگر منعطف رول شونده کرد که می تواند در راستای تولید این سری جدید باشد.

سری اکس احتمالا با صفحه نمایشی بدون حاشیه و با پنل OLED همراه خواهند شد تا برای رقابت فشرده تر با آیفون 7 آماده باشند و این در حالیست که گمان می رود آیفون 7 تفاوت ظاهری چندانی با نسل قبل خود نداشته باشد!