پرچمدارهای سامسونگ پس از بروزرسانی به مارشملو دچار مشکل می شوند!

در روز گذشته یکی از کاربران سایت Reddit پستی را منتشر کرد که در آن از مشکل پیش آمده برای گوشی سامسونگ همسرش پس از بروزرسانی آن به ورژن مارشملو گلایه کرده بود. گوشی مورد بحث پس از بروزرسانی قفل شده و به هیچ طریقی اجازه دسترسی به محتوای داخلی را نمی دهد. پس از ارسال پست این شخص، کاربران دیگری نیز که این مشکل گریبانگیر آنها شده بود اقدام به ارسال پست های مشابهی کردند. گلکسی اس 7، گلکسی اس 6، گلکسی نوت 5 و نوت 4 پرچمدارهایی هستند که کاربران آنها در سایت Reddit برای آنها گزارشی مشابه ارسال کرده اند.

هنگامی که آپدیت مارشملو منتشر شد، بسیاری از دارندگان گوشی های پرچمدار سامسونگ اقدام به ارائه شکایت کردند زیرا گوشی آنها هیچ کدام از روش های ورود امن حسگر انگشت و رمز عبور را نمی پذیرد و عملا دسترسی به محتوا را غیر ممکن می‌کند. تاکنون تنها راه حل برای رفع این مشکل مراجعه به سایت findmymobile.samsung.com می باشد که پس از وردد با حساب کاربری موجود بر روی گوشی می توان قفل گوشی را باز کرد.

اگر شما هم یکی از مدل های ذکر شده را دارید بهتر است قبل از بروزرسانی گوشی خود به مارشملو، تمامی تنظیمات امنیتی آن را غیر فعال کنید یا می توانید صبر کرده تا شرکت سامسونگ این مشکل را برطرف سازد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
3 دیدگاه
قدیمی‌ترین‌ها
جدیدترین‌ها محبوب‌ترین‌ها
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها
سعید
4 سال قبل

گوشی من نوت ۴ بعد از اپدیت حسگر اثر انگشت رو نشناخت ولی خوشبختانه رمز دوم یا کمکی یادم بود با اون قفل رو باز کردم

احسان
4 سال قبل

من نوت ۵ دارم
موقع آپدیت تو قسمت تذکرات نوشته بود که رمزای قسمت امنیتی رو بردارید
اینا رو بخونید موقع آپدیت یا نصب هر چیزی
الکی نمی نویسن
معمولاً ما بدون خوندن این توضیحات میریم سراغ قسمت پایانی
من دو بار تا حالا آپدیت کردم هیچ مشکلی نداشتم باهاش