سامسونگ با گلکسی اس 8، طراحی نوآورانه، نمایشگر فوق‌العاده و بیکسبی را به رخ کشید!

سامسونگ در حال خلق دنیای جدیدی با گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس است و توضیحاتی در مورد چگونگی طراحی داخلی و خارجی پرچمدار فوق‌العاده خود برای ما بیان کرده است.
 گلکسی اس 8

سامسونگ در اوایل امروز در یک پست کامل، به تمام ویژگی‌های عمده طراحی گلکسی S8 و S8 پلاس، از طراحی صنعتی گوشی گرفته تا رابط‌های کاربری و پیکرنگاری (iconography) خود، چگونگی شکل‌گیری بیکسبی و … اشاره کرد.

طراحی گوشی‌های گلکسی امسال جای بحث زیادی دارد به گونه‌ای که آن‌ها را می‌توان پیام‌آور یک دوره جدید برای طراحی گوشی‌های هوشمند دانست، دوران قاب‌های کوچک، صفحه نمایش‌های بزرگ، و دستگاه‌های نسبتاً جمع و جور.

 گلکسی اس 8

سامسونگ با گلکسی S8 و S8+ در حال فاصله‌ گرفتن از ابعاد صفحه نمایش (در حال حاضر استاندارد) 16:9، به منظور به حداقل رساندن قاب و حاشیه،‌ و به حداکثر رساندن فضای در دسترس است. صفحه نمایش زیبای “infinity Display” که زینت بخش هر دو پرچمدار سامسونگ است دارای نسبت‌های عجیب و غریب (اما امیدوار کننده) 18.5:9 بوده که به طور قابل ملاحظه‌ای کشیده‌تر از استاندارد صفحه نمایش 16:9 است و این نسبت امکان دسترسی به فضای موثرتر را به کاربر می‌دهد.ال‌جی کار مشابه‌ای با G6 انجام داد، اگرچه صفحه نمایش “FullVison” ال‌جی کمی کوتاه‌تر از سامسونگ است و دارای نسبت ابعاد 18:9 و یا (2:1) است.

به هر حال باید منتظر ماند و دید این نسبت‌های جدید، در عمل و حین استفاده چه حسی را به کاربران منتقل می‌کند.

0%
  آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
  منبع Phonearena
  مطالب مرتبط
  0 دیدگاه
  بازخورد میان متنی
  نمایش همه دیدگاه‌ها