سامسونگ با یک قرارداد سنگین 8 میلیارد دلاری Harman را خریداری کرد

سامسونگ امروز از خرید صنایع بین المللی Harman خبر داد، این کمپانی یکی از بزرگترین ارائه دهندگان تکنولوژی ارتباطی اتومبیل‌ها است که همچنین در زمینه سیستم‌های صوتی و سرگرمی نیز شناخته می‌شود.

این معامله یکی از بزرگترین قراردادهای تجاری اخیر در زمینه تکنولوژی است و سامسونگ نزدیک 8 میلیارد دلار یا به عبارتی مبلغی معادل 112 دلار برای هر سهم پرداخت کرده است که این مبلغ 28 درصد بیشتر از ارزش واقعی هر سهم Herman تا پایان روز جمعه می‌باشد.

Oh-Hyun Kwon، مدیر عامل سامسونگ الکتریک در این رابطه می‌گوید:«هارمن به خوبی از نظر تکنولوژی‌ها، محصولات و راهکارها مکمل سامسونگ است و یک پاسخ به استراتژی خودرو است که برای مدتی به دنبال آن بودیم.» سامسونگ همچنین معتقد است:«این معامله یک حضور قابل توجه در بازارهای بزرگ و در حال رشد را در زمینه تکنولوژی‌های متصل، به ویژه خودروهای الکترونیک که یک اولویت استراتژیک بوده را برای این کمپانی به ارمغان می‌آورد

در ادامه این معامله همچنین برندهای JBL، Harman Kardon، Mark Levinson، AKG، Lexicon، Infinity و Revel را در اختیار سامسونگ می‌گذارد. هارمن همچنین مجوز برندهای Bowers & Wilkins و Bang & Olufsen را برای کسب و کارهای خودرو در اختیار دارد.

اگرچه تمرکز اصلی در این معامله بر روی تکنولوژی‌های مرتبط با خودرو بوده اما دانش صوتی مناسب هارمن می‌تواند با وسایل مصرفی سامسونگ ترکیب شود و از این جهت نیز می‌تواند تأثیر گذار باشد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها