سامسونگ تایید کرد؛ عرضه اندروید نوقا برای گلکسی S7 و S7 اج تا ماه آینده

خبر خوب برای دارندگان گلکسی S7 و S7 اج این است که سامسونگ به روز رسانی اندروید نوقا طی ماه آینده برای این دو گوشی هوشمندد را تایید کرده است.

این انتظار طولانی مدت به سر آمده و پس از آزمایش نسخه بتا این سیستم عامل، کمپانی کره‌­ای اعلام نموده که تمام تلاش خود را برای عرضه اندروید نوقا طی یک ماه آینده خواهد کرد.

به علاوه سامسونگ اعلام کرده که پس از تاریخ 11 بهمن ماه، نسخه بتا از دسترس خارج خواهد شد. این بدان معنی است که دیگر کاربران نسخه بتا، بازخورد شخصی برای مواردی چون Error Report و Suggestions دریافت نخواهند کرد.سامسونگ تایید کرد؛ عرضه اندروید نوقا برای گلکسی S7 و S7 اج تا ماه آینده

انتظار می­‌رود سامسونگ نسخه 7.1.1 اندروید نوقا را برای بیشتر گوشی­های گلکسی S7 و S7 اج عرضه کند اما مابقی گوشی­‌ها، نسخه 7.0 را دریافت خواهند نمود.

بسیاری از اپراتور های تلفن همراه در جهان، آزمایش بر روی اندروید نوقا 7.0 را برای گلکسی S7 و S7 اج تایید کرده­‌اند اما این بدان معنی نیست که در نهایت نسخه 7.1.1 پس از اندکی عرضه نمی­‌شود. این اولین گوشی سامسونگ است که اندروید نوقا را دریافت می­‌کند که می‌­تواند شروعی برای فراگیر شدن آن در محصولات سامسونگ باشد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phone Arena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها