سامسونگ همزمان با معرفی گلکسی نوت 8 از دستبند فیت پرو 2 نیز رونمایی می‌کند

اکثر علاقه‌مندان به گوشی‌های هوشمند منتظر رونمایی از پرچمدار جدید سامسونگ هستند. جذابیت گلکسی نوت 8 باعث شده تا نسبت به معرفی دیگر دستگاه‌های هوشمند بی توجه باشیم. طی خبری که امروز در وبسایت‌های مختلف انتشار یافت، مشخص شد سامسونگ همزمان با معرفی گلکسی نوت 8 از دستبند هوشمند گیر فیت پرو 2 نیز رونمایی می‌کند.

نسل قبلی دستبندهای هوشمند سامسونگ، گیر فیت 2 نام داشت که رضایت اکثر کاربران آن را به همراه داشت. اما دستبند جدید سامسونگ بدون تغییر شماره بوده و تنها نام پرو به دستبند هوشمند فعلی این کمپانی اضافه شده است. دلیل این نامگذاری می‌تواند ایجاد تغییرات کم به خصوص از لحاظ ظاهری در گیر فیت پرو 2 باشد.

همانطور که اشاره کردیم در حال حاضر اکثر خبرهای منتشر شده در مورد سامسونگ به پرچمدار جدید سری نوت این گوشی اختصاص دارد و به همین دلیل خبری از مشخصات این دستبند و تاریخ عرضه آن در دسترس نیست.

روز 23 آگوست تمام با معرفی گلکسی نوت 8 و دستبند هوشمند گیر فیت پرو 2 شاهد مشخصات کامل، زمان عرضه و قیمت هریک از این دو دستگاه هوشمند خواهیم بود. تا آن روز نیز احتمالا خبرهای بیشتری راجع به گیر فیت پرو 2 منتشر خواهد شد.

برای پیگیری آخرین خبرها در مورد محصولات سامسونگ با دیجی‌رو همراه باشید.

SpLMhRcGhDAErwKHhoMPJ3 970 80 600x338 - سامسونگ همزمان با معرفی گلکسی نوت 8 از دستبند فیت پرو 2 نیز رونمایی می‌کند

منبع techradar

مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.