نسخه جدید نرم افزار سامسونگ Flow با یک قابلیت جدید منتشر شد

در آخرین نسخه نرم افزار سامسونگ Flow قابلیتی اضافه شده که به کاربران اجازه می‌دهد دستگاه ویندوزی خود را از طریق گوشی هوشمندشان قفل کرده و سپس باز نمایند. شاید بپرسید این ویژگی چه اهمیتی دارد؟

اهمیت این قابلیت در آنجاست که شما می‌توانید از تجهیزات امینتی روی تلفن همراه خود مانند حسگر اثرانگشت برای قفل کردن دستگاه ویندوزیتان نیز استفاده نمایید.

همچنین از طریق این نرم افزار می‌توانید به کامپیوتر خود متصل شوید و انتقال فایل انجام دهید. برای این کارها کافیست تا نسخه دسکتاپ این نرم افزار روی کامپیوتر خود نصب نمایید و نسخه اندروید این اپلیکیشن را نیز بر روی گوشی یا تبلت سامسونگ خود راه اندازی کنید. پس از تنظیمات اولیه شما قادر به انجام کارهایی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم خواهید بود.

با سامسونگ Flow می‌توانید پیام‌های اعلان گوشی خود را در کامپیوتر مشاهده نمایید. این ویژگی‌ها پیش‌تر در دستگاه‌های ویندوزی سامسونگ در دسترس بود ولی با این به روز رسانی برای همه دستگا‌ه‌هایی که از ویندوز 10 استفاده می‌کنند قابل استفاده می‌باشد.

برای استفاده از این نرم افزار، اگر از گوشی‌های هوشمند سامسونگ استفاده می‌کنید باید دستگاه‌ شما به نسخه 6 سیستم عامل اندروید 6 و بالاتر مجهز باشد و اگر از تبلت‌های سامسونگ استفاده می‌نمایید نیز دستگاه شما باید دارای نسخه 7 این سیستم عامل باشد.
نام اپلیکیشن: سامسونگ Flow
سازنده: سامسونگ

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar