لپ‌تاپ انعطاف‌پذیر سامسونگ نیز در آینده‌ای نزدیک معرفی خواهد شد!

این طور که به نظر می‌رسد سامسونگ فناوری نمایشگرهای انعطاف‌پذیر را بسیار جدی گرفته و قصد دارد سرمایه‌گذاری زیادی در این حوزه صرف نماید. بر اساس اطلاعات جدیدی که به تازگی فاش شده، این غول فناوری کره‌ای احتمالاً در حال کار بر روی یک لپ‌تاپ انعطاف‌پذیر می‌باشد. در حال حاضر می‌دانیم که سامسونگ مشغول طراحی گوشی انعطاف‌پذیر خود است و این مسئله را چندین بار به صورت ضمنی و مستقیم تأیید کرده است.

حال یک بیانیه جدید از شرکت سامسونگ رسماً تأیید می‌کند که این شرکت در حال کار بر روی لپ‌تاپ انعطاف‌پذیر است. لی مین چئول (Lee Min-cheol)، معاون و مسئول بخش بازاریابی سامسونگ اخیراً اعلام کرده:

همانند گوشی‌های انعطاف‌پذیر، سامسونگ در حال همکاری با تولیدکنندگان صفحه نمایش می‌باشد تا لپ‌تاپ‌هایی با نمایشگر قابل انعطاف را توسعه دهد. فناوری به کار رفته در این لپ‌تاپ‌ها قرار نیست تنها به یک باز شدن و تا شدن ساده خلاصه شود، بلکه کارکردها و تجربه کاربری ارائه شده توسط این محصول می‌تواند رویکرد بازار این نوع دستگاه‌ها را به کلی تغییر دهد.

با طراحی این لپ‌تاپ انعطاف‌پذیر، سامسونگ به صورتی کاملاً جدی می تواند یک نوآوری را به بازار اشباع شده لپ‌تاپ‌ها تزریق کرده و جان تازه‌ای به آن ببخشد. البته با اینکه شنیدن نام لپ‌تاپ انعطاف‌پذیر بسیار هیجان انگیز است اما هنوز به درستی نمی‌دانیم که چنین محصولی چه مزایایی داشته و چگونه می‌تواند تجربه کاربری را متحول کند. به هر حال برای پی بردن به پاسخ چنین پرسش‌ها و ابهاماتی باید تا زمان رونمایی رسمی محصول و اعلام مشخصات آن منتظر بمانیم.

منبع mspoweruser
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.