گلکسی سی 10 اولین گوشی سامسونگ با دوربین دوگانه خواهد بود

سامسونگ عملکرد خوبی در گوشی‌های میان رده از خود نشان داده است. در واقع چندین سری از خانواد گلکسی سامسونگ مربوط به بازار گوشی‌های میان رده می‌شوند. معمولاً این نوع گوشی‌های هوشمند، بسیار ساده هستند و ویژگی‌های خاصی در آن‌ها وجود ندارد. با این حال به نظر می‌رسد گلکسی سی 10 سامسونگ خود را از این موضوع جدا کرده و اولین گوشی سامسونگ خواهد بود که به دوربین دوگانه مجهز می‌شود.

دو هفته پیش ویدیو تبلیغاتی راجع به گلکسی سی 10 منتشر شده بود که بعد از گذشت زمان متوجه شدیم که آن ویدیو جعلی بوده. اما امروز طراحی کامپیوتری این گوشی توسط منبع قابل اطمینان OnLeaks منتشر شد که در پایان این مطلب تصاویر آن را قرار دادیم. اگر این خبر صحت داشته باشد، طرح اصلی گلکسی سی 10 همین تصاویر خواهند بود.

تصاویر مربوط به طراحی گلکسی سی 10، وجود دوربین دوگانه در آن را تایید می‌کند. پیش از این بسیاری بر این باور بودند که اولین گوشی سامسونگ با دوربین دوگانه گلکسی نوت 8 خواهد بود که با توجه به شایعات گذشته و این تصاویر مشخص شد که سی 10 اولین گوشی سامسونگ با این ویژگی خواهد بود. همچنین با توجه بیشتر به تصاویر متوجه می‌شویم که مانند گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس دکمه اختصاصی بیکسبی در این گوشی نیز وجود دارد.

ویژگی‌های دیگری که در طراحی این گوشی به چشم می‌خورد فلش دوگانه در کنار دوربین، پورت USB-C و جک 3.5 میلی‌متری است. البته نمی‌توان به این تصاویر اطمینان کامل داشت ولی به احتمال زیاد گلکسی سی 10 به شکلی که در تصاویر زیر می‌بینیم، معرفی و عرضه خواهد شد:

نظر شما در مورد طراحی گلکسی سی 10 و به کارگیری دوربین دوگانه در آن چیست؟!
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها