دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

گلکسی سی 10 اولین گوشی سامسونگ با دوربین دوگانه ؟

اوایل این ماه خبرها حاکی از این بود که گلکسی نوت 8 اولین گوشی ساسمونگ با دوربین دوگانه نیست و شایعاتی مطرح شد که نشان می‌داد گلکسی سی اولین گوشی سامسونگ مجهز به دوربین دوگانه خواهد بود. این دوربین به احتمال بسیار زیاد به صورت عمودی در پشت گوشی قرار خواهد گرفت. امروز اما نام دقیق این گوشی در توییتر عنوان شد.

به گفته یکی از منبع چینی، اولین گوشی سامسونگ با دوربین دوگانه، گلکسی سی 10 خواهد بود. شماره مدل دستگاه نیز SM-C9150 بوده و پردازنده‌ی آن اسنپدراگون 660 خواهد بود. این پردازنده سه شنبه این هفته توسط کوآلکام رونمایی می‌شود

شایعه دیگری که پیرامون این گوشی مطرح شده، دکمه اختصاصی بیکسبی در آن است، چیزی که در گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس هم وجود دارد. همین منبع چینی که این اطلاعات را در اختیار ما قرار داده، چند روز پیش نیز تصویری از طرح پشت گلکسی سی 10 را منتشر کرده بود. در این طرح خبری از حسگر اثرانگشت در پشت گوشی نیست و احتمالا مانند سایر گوشی‌های سری سی، آن در دکمه هوم و یا شاید در زیر صفحه نمایش گنجانده شده باشد. با توجه به جدید بودن تکنولوژی استفاده از حسگر اثرانگشت در زیر صفحه نمایش، استفاده از آن در دکمه هوم انتخاب بهتری به نظر می‌رسد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Phonearena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar