انتشار جدیدترین تصاویر گلکسی نوت 10 لایت و اس 10 لایت

دو روز پیش، اولین تصاویر گلکسی اس 10 لایت و رندرهای نوت 10 لایت به بیرون درز کرد که از طراحی این دو گوشی پرده برداشت. تصاویر نوت 10 لایت بسیار تاریک بود و به همین خاطر به جز ماژول دوربین جزئیات دیگری را نشان نمی‌داد اما به لطف سایت Android Headlines و تصاویر جدیدی که بدست آمده، اطلاعات دقیق‌تری از طراحی این گوشی‌ها در اختیار ما قرار گرفته است. با دیجی رو همراه باشید.

جدیدترین مجموعه از رندرهای  گلکسی نوت 10 لایت و اس 10 لایت، تصاویر قسمت جلوی گوشی‌ها را به ما نشان می دهد. همانطور که می‌بینید حفره‌ای در مرکز هر دو گوشی قرار دارد و به همین خاطر طراحی هر دوی آن‌ها شبیه به هم به نظر می‌رسد. اما با نگاهی دقیق به این تصاویر می‌توان تفاوت آن‌ها را پیدا کرد چرا که گلکسی نوت 10 لایت نسبت به اس 10 لایت حاشیه‌های بسیار کوچکتری دارد.

نوت 10 لایت و اس 10 لایت
گلکسی اس 10 لایت در سمت راست و گلکسی نوت 10 لایت در سمت چپ

همچنین روی قفل صفحه نمایش تاریخ 22 مارس درج شده است که به احتمال زیاد به زمان معرفی این گوشی اشاره دارد. اما در این تصاویر 22 مارس، روز جمعه عنوان شده اما  22 مارس 2020 در روز یکشنبه واقع شده است.

اینکه سامسونگ در ماه مارس یا ژانویه سال آینده از این گوشی های هوشمند رونمایی می‌کند در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. در خبرهای هفته گذشته ، مدل باتری گلکسی نوت 10 لایت در یک وب سایت کره جنوبی مشاهده شده و ظرفیت 4500 میلی آمپر آن را تأیید کرد. این باتری 200 میلی آمپر ساعت بیشتر از باتری نوت 10 پلاس و نوع فایو جی آن ظرفیت دارد. این اتفاق کمی جالب است زیرا این گوشی پسوند لایت را یدک می‌کشد و رده‌ای پایینتر از یک گوشی پرچمدار دارد. سامسونگ درباره اس 10 لایت و نوت 10 لایت هیچگونه اطلاعاتی فاش نکرده اما به طور قطع در روزها و هفته‌های آتی جزئیات بیشتری در مورد این گوشی‌ها منتشر می‌شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید