دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

گلکسی اس 10 سامسونگ در 5 رنگ عرضه می شود

شرکت سامسونگ با گوشی‌هوشمند گلکسی نوت 9 نشان داد که می‌خواهد تنوع رنگی پرچم‌داران خود را افزایش دهد. از این رو گفته می‌شود در سری گلکسی اس 10 نیز این تنوع بالا رنگی حفظ خواهد شد.

یکی از استراتژی‌های شرکت کره‏‌ای در سال جاری برای افزایش فروش محصولات، همین تنوع بالا رنگی بوده تا مشتریان گزینه موردنظر خود را از میان چند رنگ در نظر گرفته شده کمپانی، انتخاب کنند. در حالی که این شرکت برای گلکسی نوت 9 تنها چهار گزینه رنگی اعلام کرد، اما برای گلکسی اس 10 باید شاهد 5 گزینه رنگی باشیم تا تنوع بیشتری در این زمینه به کار گرفته شود.

گلکسی نوت 9 با آن که در چهار گزینه رنگی مشکی، آبی، مسی و بنفش رونمایی شد، اما سامسونگ می‌خواهد تنها گزینه مشکی را برای گلکسی اس 10 نیز به کار گیرد. درباره سایر گزینه‌های رنگی این شرکت به طرفداران همیشگی رجوع داشته تا آنها اظهار نظری درباره این گزینه‌ها داشته باشند. گفته شده سامسونگ به دنبال گزینه رنگی نقره‌ای و صورتی سری گلکسی اس 8، سفید در سری گلکسی اس 7 و سبز در سری گلکسی اس 6 است.

پیش‌بینی می‌شود گلکسی اس 10 در کنفرانس MWC 2019 سامسونگ رونمایی شوند، بنابراین تا آن زمان برنامه کمپانی درباره گزینه‌های رنگی ممکن است با تغییراتی رو به رو شود، از این رو نمی‌توان به یقین گزینه‌های رنگی افشا شده را رسمی و تایید شده دانست.

بنابراین باید منتظر ماند تا کره‌ای‌ها تصمیم نهایی خود را در این رابطه گرفته و با معرفی گلکسی اس 10 حقایق را آشکار سازند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar