نام سری جدید پرچمدارهای سامسونگ گلکسی اس 20 خواهد بود؟!

برخی از تولیدکنندگان گوشی هوشمند، در نامگذاری محصولات خود بعد از شماره 10، به سراغ عدد 20 می‌روند و نه 11! ما نمونه این موارد را در جایگزین آنر 10 که تحت عنوان آنر 20 معرفی شد و جایگزین هواوی پی 10 با نام هواوی پی 20 مشاهده کردیم. اکنون خبر رسیده که سامسونگ هم ممکن است در سری پرچمدار گلکسی اس جدید خود به این جمع بپیوندد. پیش از این گفته شده بود که سامسونگ نام گلکسی اس 11 را به عنوان جایگزین گلکسی اس 10 معرفی خواهد کرد، اما چند توییت از دو فاش کننده مشهور چیزی غیر از این می گویند. با دیجی رو همراه باشید.

طبق گفته دو افشاگر با نام‌های Ice Universe و MMDDJ، نام سری جدید گوشی‌های گلکسی اس، گلکسی اس 11 نخواهد بود و  براساس این توییت جدید، سری پرچمدارهای جدید سامسونگ با نام‌های گلکسی اس 20، گلکسی اس 20 ای و اس 20 پلاس وارد بازار خواهند شد. همچنین به راحتی می‌توان تصور کرد که سری گلکسی نوت سال آینده هم تحت عنوان گلکسی نوت 20 معرفی شود زیرا سامسونگ در حال حاضر از طرح نامگذاری یکسانی برای هر دو سری استفاده می‌کند.

این شیوه نامگذاری برای سال 2020 منطقی به نظر می‌رسد و عدد 20 در محصولات سامسونگ با عدد سال هماهنگ خواهد شد. با این حال، در صورت استفاده از این طرح نامگذاری احتمالا مدل های 2021 با نام گلکسی اس 21 و گلکسی نوت 21 عرضه نمی‌شوند بلکه به ترتیب با نام سری گلکسی اس 30 و گلکسی نوت 30 معرفی و روانه بازار خواهند شد.

منبع gizmochina
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها