گلکسی اس 6 هم به‌روزرسانی اندروید اوریو را دریافت خواهد کرد!

کمپانی کره‌ای سامسونگ در حال حاضر نسخه بتای به‌روزرسانی اندروید 8.0 اوریو برای گلکسی اس 8 را عرضه کرده و تأیید نموده که این به‌روزرسانی برای گلکسی اس 7 هم عرضه خواهد شد. اما خبر خوب اینکه امروز مطلع شدیم، پرچمدار سال 2015 این شرکت، یعنی گلکسی اس 6 هم از اندروید اوریو بی‌نصیب نخواهد ماند و قرار است به‌روزرسانی این سیستم عامل را دریافت کند.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی شناخته شده Reddit با نام کاربری CyberConCoder با تحقیق و بررسی از چهار نمایندگی مختلف سامسونگ به چنین اطلاعاتی دست پیدا کرده و با وجود اینکه مراکز پشتیبانی شرکت‌ها، منابع چندان موثقی برای تأیید اطلاعاتی در این سطح به شمار نمی‌آیند، اما هماهنگی پاسخ‌های ارائه شده از چند نمایندگی مختلف، احتمال صحت موضوع را بسیار افزایش داده است.

گلکسی اس 6
گلکسی اس 6، پرچمدار سال 2015 سامسونگ

به گفته نمایندگی‌های مذکور، سامسونگ به‌روزرسانی اندروید اوریو را برای گلکسی اس 6 منتشر خواهد کرد، اما به دلیل اینکه هنوز زمان مشخصی برای این کار در نظر گرفته نشده، از اعلام رسمی آن خودداری می‌کند. حتی یکی از کارکنان ادعا نموده که مافوق وی نیز وجود این به‌روزرسانی را برای گلکسی اس 6 تأیید کرده است!

ارائه یک به‌روزرسانی سیستمی یکسان برای سه نسل محتلف از گوشی‌های یک سری، اتفاقی که به ندرت در دنیای گوشی‌های اندرویدی شاهد آن هستیم و امیدواریم با عرضه به‌روزرسانی اندروید اوریو برای گلکسی اس 6، اس 7 و اس 8 توسط سامسونگ، روند فعلی دچار تغییر شده و بیش از پیش شاهد چنین اتفاقات خوشایندی باشیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها