گلکسی اس 7 سامسونگ جایزه بهترین صفحه نمایش سال را دریافت کرد!

صفحه نمایش‌های امولد انعطاف‌پذیر و خمیده سامسونگ که یکی از آن‌ها در گلکسی اس 7 اج به کار گرفته شده، موفق شد جایزه (SID) را کسب کند. این جایزه اهمیت بسیار زیادی دارد. با توجه به گزارش SID، صفحه نمایش یکی از 2 گوشی برتر به عنوان صفحه نمایش سال انتخاب شد و این جایزه به صفحه نمایشی اعطا شد که در آن مهم‌ترین فناوری‌ها و ویژگی‌های برجسته به چشم می‌خورد.

سامسونگ سابقه خوبی در زمینه به کارگیری صفحه‌نمایش‌های با کیفیت در محصولات خود دارد. صفحه نمایش منحنی امولد این کمپانی در سال 2013 از طرف SID به عنوان بهترین صفحه نمایش سال معرفی شد و دو سال بعد پنل امولد موفق به دریافت جایزه شد. به همین صورت در مورد گلکسی اس 7 اج نیز SID گفت که این صفحه نمایش از عمق خوب، شفافیت بالا و تکنولوژی بهبود یافته‌ای استفاده کرده است. استفاده از طرح مدار برای صفحه نمایش باعث شده تا فضای بلا استفاده بر روی لبه‌ها به 1.09 میلی‌متر کاهش پیدا کند که نشان‌دهنده یک مقدار کم سابقه از فضای بلا استفاده در محصولات سامسونگ است.

یونگ سئوگ کیم، رییس SID می‌گوید:

انتخاب به عنوان برنده جایزه صفحه نمایش در صنعت همیشه جای غرور و خوشحالی دارد، اما باید توجه داشت که چه کارها، تکنولوژی‌ها و نوآوری‌هایی باعث این موفقیت شده‌اند. اخبار پیرامون صفحه نمایش‌های OLED، نشان‌دهنده این است که صفحه نمایش‌ها روز به روز در حال بهبود و قوی‌تر شدن هستند. قطعا برندگان سال‌های بعدی این جایزه محصولاتی هستند که در کنار استفاده از پنل‌های OLED ، ضخامت صفحه نمایش‌ نازک تری داشته باشند و همچنین تکنولوژی‌ها و نوآوری‌های بیشتری در آن‌ها استفاده شده باشد.

سامسونگ این جایزه را در چهارشنبه، 24 می در لوس آنجلس دریافت می‌کند. در کنار صفحه نمایش خمیده گلکسی اس 7، صفحه نمایش 65 اینچی OLED تلویزیون ال جی نیز به عنوان بهترین صفحه نمایش تلویزیون‌های سال انتخاب می‌شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها