لنز دوربین گلکسی اس 7 به شکل ناگهانی می شکند!

به تازگی تعداد کثیری از دارندگان گوشی هوشمند گلکسی اس 7 (Galaxy S7) خبر از شکستگی ناگهانی لنز دوربین گوشی خود دادنده‌اند. اما این طور که به نظر می‌رسد سامسونگ این مشکل را خارج از گارانتی دانسته و در حال‌ حاضر یک شرکت حقوقی به پیگیری موضوع پرداخته است.

نخستین گزارش در 28 دسامبر منتشر شد اما با جستجو در گوگل مشخص می‌شود که مدت کوتاهی پس از عرضه این گوشی‌ هوشمند، چندین کاربر به مشکل مذکور اشاره کرده‌اند. اگرچه مشتریان در انجمن سامسونگ این موضوع را بیان کردند اما شرکت کره‌ای می‌گوید که این مشکل ناشی از فشار آوردن به شیشه است که باعث شکستن آن می‌شود. همچنین گفته شده که برای تعمیر گوشی‌های آسیب دیده بایستی مبلغ 70 دلار پرداخت شود.

Galaxy S7

حال یک شرکت حقوقی مستقر در سیاتل آمریکا به نام Keller Rohrbach روز سه‌شنبه اعلام کرد که به پیگیری موضوع خواهد پرداخت. موضوعی که لنز دوربین تمامی مدل‌های گلکسی اس 7، اس 7 اج و اس 7 اکتیو را شامل می‌شود. کاربران گلکسی اس 7 از این شرکت حقوقی درخواست کردند تا دعوای حقوقی قابل‌توجهی را آغاز کند.

حتی برخی کاربران گزارش داده‌اند که پس از تعمیر نیز شاهد شکستن لنز بوده‌اند و این اتفاق دلیل روشنی ندارد. البته یک توضیح احتمالی مبنی بر اینکه نوعی فشار داخلی موجب شکستن شیشه شود وجود دارد. بسیاری از کاربرانی که با این مشکل روبرو شده‌اند، گفته‌اند که این اتفاق حتی در هنگام قرار داشتن گوشی‌ در قاب محافظ نیز رخ می‌دهد. شاید فشار آوردن به بدنه باریک دستگاه، موجب شکستی شیشه لنز دوربین شود. از آن‌جایی که اطلاعات کافی در دست نیست نمی‌توان اظهار نظر دقیقی در این باره کرد.

به هر حال جهت روشن شدن موضوع باید منتظر ماند تا سامسونگ بیانیه‌ای رسمی در این زمینه منتشر کند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع Digitaltrends
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها