شماره مدل گلکسی اس 8 فاش شد؛ گلکسی نوت بعدی در مرحله ساخت

پس از عرضه گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج در سال 2015 و عرضه گلکسی اس 7 و اس 7 اج در سال جاری، سامسونگ قصد دارد این روند را سال آینده با عرضه دو مدل متفاوت از گلکسی اس 8 ادامه دهد. اما نکته هیجان انگیز درباره مدل‌های سال آینده این است که طبق شایعات منتشر شده هر دو مدل گلکسی اس 8 از صفحه نمایش خمیده برخوردار خواهند بود که این به این معناست که یک مدل ساده و یک مدل اج برای گلکسی اس 8 وجود نخواهد داشت.

از آنجایی که مدل‌های گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج شماره مدل‌هایی معادل SM-G930 و SM-G935 داشتند، انتظار می‌رفت شماره مدل‌های گلکسی اس 8 در ادامه روند قبلی SM-G940 و SM-G945 باشد اما ظاهراً اینگونه نیست و شرایط به گونه دیگری است.

Evan Blass فاش کننده معروف اخبار گوشی‌های هوشمند، در این رابطه می‌گوید شماره مدل‌ گلکسی اس 8 های آینده معادل SM-G950 و SM-G955 خواهد بود.

درباره گلکسی اس 8 همچنین قابل ذکر است که طبق شایعات منتشر شده این دیوایس علاوه بر صفحه نمایش خمیده، از بدنه‌ای بدون حاشیه اطراف صفحه نمایش و اسکنر اثر انگشت تعبیه شده در دکمه هوم بهره می‌برد. همچنین سامسونگ قصد دارد دستیار هوشمند جدید خود که از آن با نام بیکسبی یاد می‌شود را برای اولین بار در این گوشی به صورت عمومی رونمایی کند.

ایوان بلاس همچنین در ادامه ادعا می‌کند سامسونگ بر روی مدل دیگری با شماره مدل SM-N950 نیز کار می‌کند که می‌تواند گلکسی نوت جدید باشد. (این ادعا از آنجا می‌آید که مدل‌های قبلی گلکسی نوت شماره مدل‌هایی نظیر SM-N930 و SM-N920 داشتند.)

هنوز مشخص نیست گلکسی نوت بعدی با چه نامی و با چه مشخصاتی عرضه خواهد شد اما پس از فجایع پیش آمده برای گلکسی نوت 7، سامسونگ قطعاً می‌خواهد از این دیوایس به عنوان شروعی دوباره برای برند نوت استفاده کند. درباره تاریخ عرضه گلکسی نوت بعدی نیز می‌توان انتظار داشت این دیوایس در نیمه دوم سال 2017 روانه بازار شود و سامسونگ نیمه نخست سال آینده را به گلکسی اس 8 اختصاص دهد. با این حال تا انتشار اخبار بیشتر فعلاً باید منتظر ماند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها