تصویر واقعی دیگری از گلکسی اس 8 لو رفت؛ کلیدهای شناور و صفحه‌ی برنامه‌های اج

تاکنون تصاویر متعددی از گوشی هوشمند پرچم‌دار آینده‌ی شرکت سامسونگ، یعنی گلکسی اس 8، به بیرون درز پیدا کرده است و پیش نمایشی از این اسمارت فون مورد انتظار را در اختیار کاربران قرار داده است. اما تا به حال، تصویری از این دستگاه با صفحه‌ی نمایش روشن و در حالت کار، مشاهده نشده است.

بیشتر بخوانید:

ادعا می‌شود که تازه‌ترین عکس لو رفته‌ی منتسب به این گوشی، سامسونگ گلکسی اس 8 (و یا شاید حتی گلکسی اس 8 پلاس) را در حالت کار نشان می‌دهد و با توجه به مشخصه‌هایی که در این تصویر به چشم می‌خورد، می‌توانیم با اطمینان بگوییم که در این جا با یک دستگاه گلکسی اس 8 واقعی مواجه هستیم. این عکس با شایعات معتبری که در گذشته از این اسمارت فون شنیده بودیم، همخوانی دارد؛ خبری از کلید فیزیکی خانه و یا هر کلید خازنی دیگر نیست، صفحه‌ی نمایش تقریباً همه‌ی حاشیه‌ها را پوشانده است و در کناره‌ها دارای خمیدگی قابل توجهی است، و در نهایت حسگرهای دوربین جلو، تشخیص عنبیه‌ی چشم و … در جای درست خود قرار دارند.

تصویر واقعی دیگری از گلکسی اس 8 لو رفت؛ کلیدهای شناور و صفحه‌ی برنامه‌های اج

علاوه بر این، کلیدهای شناور نیز بر روی صفحه‌ی نمایش به چشم می‌خورند. این برای نخستین بار است که سامسونگ از چنین کلیدهایی در یکی از دستگاه‌های خود استفاده می‌کند. به نظر می‌رسد که در گلکسی اس 8 نیز کلید بازگشت در سمت راست قرار گرفته باشد، درست مانند سایر گوشی‌های هوشمند شرکت سامسونگ و برخلاف عادتی که سایر رقبا دارند. به علاوه، صفحه‌ی برنامه‌های اج (Apps edge) نیز در این عکس به بیرون درز کرده، مشاهده می‌شود. قابلیتی که امکان دسترسی آسان به برنامه‌ها و سایر امکانات کاربردی را از طریق میانبرهایی در کناره‌ی خمیده‌ی صفحه‌ی نمایش (اج) فراهم می‌آورد. مانند آن چیزی که در گذشته بر روی گلکسی اس 7 اج دیده بودیم.

البته این بار نیز به شما توصیه می‌کنیم که با عینک شک و تردید به تصویر لو رفته‌ی مذکور بنگرید، هر چند که ما احتمال فراوانی را برای واقعی بودن آن در نظر داریم.

منبع PhoneArena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها